Топ Новини

Лавров заявив, що Україна і Росія не бачать суперечностей між рухом до ЄС і СНД

13 січня 2013 в 18:17

Російський міністр закордонних справ Сергій Лавров, який прибув у Чернівці  запевняє, що зближення з європейськими структурами і поглиблення різноформатної інтеграції на просторі СНД доповнюють один одного.

Керівництво Росії і України не бачить суперечностей між прагненням обох країн до зміцнення зв'язків з Європою і посиленням взаємодій на просторі СНД.

Про це заявив глава МЗС РФ Сергій Лавров перед початком переговорів зі своїм українським колегою Леонідом Кожарою.

"Наші країни самі визначають пріоритети своєї політики на європейському напрямі, проте нас об'єднує спільна зацікавленість в будівництві єдиної Європи без розділових ліній, тому ми не бачимо суперечностей між зближенням наших країн з європейськими структурами і поглибленням різноформатної інтеграції на просторі СНД, оскільки мова йде про двох взаємодоповнюючих напрямках наших дій", - сказав Лавров.

Глава російського дипвідомства також заявив про високі рівні контактів між Росією і Україною на різних рівнях.

Він також зазначив, що Україна є головним торговим партнером для Росії на просторі СНД.

"Нові перспективи для розширення нашого торгово-економічної взаємодії відкриває Договір про зону вільної торгівлі", - сказав Лавров.

Він також відзначив важливість продовження спільних російсько-українських зусиль щодо придністровського врегулювання. "Росія і Україна як країни-гаранти і посередники переговорного процесу можуть і повинні грати тут ключову роль", - сказав Лавров.

Читайте також:

Росія готова знизити ціну на газ, якщо Україна вступить до Митного союзу

В Євросоюзі заявили, що будь-яке участь України в Митному союзі несумісне з подальшою євроінтеграцією

Глава МЗС Швеції звинуватив Росію в шантажі України

Більшість українців хочуть у ЄС, прихильників об'єднання з Росією стає все менше

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Теги
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
2 коментаря
  • 62 14 января, 12:13 Їхня НАПОРИСТІСТЬ завоювання нових ринків саме в Україні прость жахає. Це КРІПАТСТВО і загублена НЕЗАЛЕЖНІСТЬ. Це праця на свого і чужого пана. Нашій еліті боятись нічого. Їм буде ТЕПЛО і під СНД. А ці нахаби Молдову розділили і панують. Імперські замашки ніяк не покидають владу російську. Нехайт за Уралом наладять життя людей. Відповісти Цитувати Поскаржитись
  • Іван 13 января, 19:14 Молодці Свободівці !!! Женіть московіта геть з України !!! Так тримати, ніяких Мутнизх союзів з Ордою !!! В Києві залишилася Замкова ( Киселівка) гора, де залишився фундемент замку Адама Кисіля , а також залишки замку-фортеці 5 - 9 ст., а ще нижче на Замковій - археологічні культурні шари ( Черняхівська арх. культура) , зарубинецька ( в Україні - 2 ст. до н.е - 2 ст. н.е. ), кльтури скіфського часу, 2 тис. до н.е. - трипільська, яку до речі українські археологи виявили також і по вул. Великій Житомирській на ділянці ( від рогу вулиць Володимирської і В.Житомирської і до Львської площі включно. На Печерському плато ( від мосту метро до арки "Дружби народів") розтащовувалося РЕЗИДЕЦІЯ ОСКОЛЬДА, де був його замок та інших Великих київських князів !!! КИЇВ - 5 ТИСЯЧ РОКІВ БЕЗПЕРЕРВНОГО ЖИТТЯ !!! СЛАВА УКРАЇНІ !!! Відповісти Цитувати Поскаржитись
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...