Топ Новини

Лавринович вважає, що ПАРЄ не має права погрожувати Україні

8 листопада 2011 в 08:07
Міністр юстиції Олександр Лавринович вважає, що Парламентська асамблея Ради Європи не має права погрожувати Україні. Про це він заявив в ефірі «5 каналу», коментуючи заяву співдоповідачки ПАРЄ Майліс Репс про можливі проблеми у зв'язку з законом про вибори.
MinUst_Lavrinovich_9.JPG
Андрій Товстиженко, ZN.UA

На думку українського міністра, шановна особа, обрана до парламенту своєї країни і делегована до ПАРЄ, «очевидно, не зовсім точно розуміє міру своєї відповідальності за слова».

«Тому що якщо члени Ради Європи говорять таким чином, що застерігаю, попереджаю, погрожую - я думаю, що у дуже шанованих членів ПАРЄ немає таких повноважень, такого права на подібні заяви», - сказав О.Лавринович.

Нагадаємо, співдоповідачка ПАРЄ Майліс Репс заявила під час візиту до України, що на січневій сесії, швидше за все, не буде вжито крайніх заходів впливу на Україну, але вже через півроку ситуація може змінитися. «Побоювання пов'язані, перш за все, з наближенням виборів до парламенту. Якщо виборче законодавство буде використано певним чином, то у вашої країни виникнуть дійсно серйозні проблеми», - сказала вона.

 

За матеріалами: ЛІГАБізнесінформ
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...