Топ Новини

Лавринович пообіцяв зачекати із законом про вибори через Венеціанську комісію

27 вересня 2011 в 11:06
Міністр юстиції України Олександр Лавринович заявляє, що Верховна Рада не буде приймати новий закон про вибори до отримання офіційного висновку Венеціанської комісії щодо остаточного його варіанту.

Про це він повідомив у вівторок, 27 вересня, на брифінгу після засідання Робочої групи з удосконалення виборчого законодавства.

«Ми працюємо на робочому рівні до прийняття офіційного висновку Венеціанської комісії. І я сподіваюся, що коли буде проходити сесія, то законопроект буде вже в парламенті і буде у парламентській роботі», - сказав О.Лавринович.

Міністр юстиції уточнив, що засідання Венеціанської комісії пройде 14-15 жовтня, а її офіційні висновки буде надано 17 жовтня і оприлюднено на офіційному сайті Венеціанської комісії.

За словами О.Лавриновича, сьогодні на засіданні було враховано значну частину пропозицій Венеціанської комісії, однак ще 4 залишаються дискусійними.

Зокрема, мова йде про нормування кількості зіпсованих бюлетенів для визнання виборів недійсними, про організацію голосування виборців за кордоном України, про кворум голосування у виборчих комісіях для прийняття рішення, а також про базу голосів, на підставі якої підводяться підсумки голосування.

О.Лавринович повідомив, що ці дискусійні пропозиції буде передано на розгляд президента України Віктора Януковича для прийняття остаточного рішення.

Нагадаємо, що раніше О.Лавринович заявляв, що основні зауваження Венеціанської комісії (про змішану систему і про прохідний бар'єр) у тексті законопроекту враховано не буде.

 

За матеріалами: УНІАН
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...