Топ Новини

Лавринович оприлюднить список корупціонерів

19 січня 2012 в 15:21
Відповідний наказ, яким затверджене положення, підписав Міністр юстиції Олександр Лавринович. Документ вже направлений на державну реєстрацію.
vzyatka.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Положення про Єдиний державний реєстр осіб, які вчинили корупційні правопорушення, буде оприлюднене вже до кінця січня, наступного тижня.

Відповідний наказ, яким затверджене положення, підписав Міністр юстиції Олександр Лавринович. Документ вже направлений на державну реєстрацію.

Як повідомляють у прес-службі Мін’юсту, реєстр являтиме собою електронну базу даних, яка міститиме відомості про осіб, які вчинили корупційні правопорушення. Положенням буде визначено порядок формування, ведення, а також надання відомостей з нього.

До Реєстру вноситимуться відомості про осіб, яких було притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень. Підставою для внесення до Реєстру відомостей про особу буде рішення суду, яке набрало законної сили, або наказ про накладання на особу дисциплінарного стягнення за вчинення корупційного правопорушення.

Як повідомлялося, сформувати держреєстр корупціонерів Мінюсту доручив президент (указ №964/2011 від 5 жовтня 2011 року).

Нагадаємо, раніше В.Янукович у своїй ексклюзивній статті у "Дзеркалі тижня. Україна" у контексті боротьби з корупцією заявив, що "віднині в Україні більше не буде касти недоторканних".

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...