Лавринович: 53 тисячі контролерів санепідстанції будуть скорочені на 40%

11 листопада 2011 в 14:39
53 тисячі контролерів санітарно-епідеміологічної станції будуть скорочені на 40%
MinUst_Lavrinovich_23.JPG
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Про це в інтерв'ю ZN.UA повідомив міністр юстиції Олександр Лавринович. Говорячи про склад відомства, чиновник зазначив: «Найцікавіше, що ця армія не належить держслужбі. І не підпадає під дію закону про боротьбу з корупцією. Тільки під дію трудового законодавства, яке захищає працівників бюджетних установ. Ми довго думали, як приборкати апетити цих працівників. Є пропозиція, щоб серед цієї служби з’явилися держслужбовці — 2,5 тис»

За словами міністра, такий підхід буде використаний у всіх структурах, де є контролюючі функції, але немає реальної відповідальності і важелів контролю за ними. Таким чином, з'явиться 8 тис. нових держслужбовців.

При цьому О. Лавринович підтвердив інформацію про те, що були пропозиції обрізати цю службу ще радикальніше: «Так, звичайно, спочатку і в мене була пропозиція скоротити її на 53 тисячі ...»

Говорячи про історію створення санепідстанції, міністр зазначив: «Звідки взявся цей монстр? Двадцяті роки, тиф, чума, глобальна мобілізація… Рік у рік система обростала новими функціями, у тому числі й контролю над власністю. Немає ні тифу, ні власності, а вона живе. І це не єдиний приклад».

Детальніше читайте в свіжому випуску «Дзеркала тижня. Україна» в інтерв'ю Інни Ведерникової з Олександром Лавриновичем.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...