Топ Новини

Кваснєвський вважає, що політики в Україні повинні об'єднатися заради ЄС

23 квітня 2013 в 08:07

Екс-президент Польщі закликав українську владу і опозицію об'єднати зусилля для прийняття парламентом всіх необхідних євроінтеграційних законів

 

kvasnevckiy1.jpg
Олександр Кваснєвський
kmu.gov.ua

Екс-президент Польщі Олександр Кваснєвський закликав українську владу і опозицію об'єднати зусилля для прийняття Радою всіх необхідних євроінтеграційних законів.

"Ми хотіли сказати від імені Європейського парламенту, що нам потрібна дуже серйозна змістовна робота Ради. Нам потрібна спільна робота всіх парламентаріїв для прийняття необхідних законів. Угода про асоціацію - це історичний момент для України. Це не буде перемога уряду і програш опозиції, це буде перемога всього українського народу", - наголосив під час зустрічі з прем'єр-міністром України Олександр Кваснєвський, якого цитує прес-служба Кабміну.

Він також підкреслив, що під час доповіді моніторингової місії Європарламенту у Страсбурзі був відзначений прогрес України на шляху підписання угоди про асоціацію.

Одним з головних досягнень роботи цієї місії, за його словами, є те, що Європа перестала сприймати події в Україні в чорно-білих тонах. "Зараз це ставлення змінилося, і багато хто з європейських політиків більш глибоко розуміє Україну", - сказав Кваснєвський.

Нагадаємо, 18 квітня було опубліковано доповідь місії спостерігачів від Європарламенту. У документі зазначено, що місія Європейського парламенту у складі екс-президентів Пета Кокса і Олександра Кваснєвського продемонструвала "потенціал в досягненні результатів, необхідних для подальших стратегічних рішень" у відносинах Києва і Брюсселя.

Раніше президент Європейського парламенту Мартін Шульц заявив, що місія екс-президентів Пета Кокса і Олександра Кваснєвського продовжена до вересня.

Також нагадаємо, що, за словами глави МЗС Литви, ЄС буде приймати рішення щодо підписання угоди про асоціацію з Україною напередодні саміту у Вільнюсі. В той же час, за словами президента Віктора Януковича, Україна планує вже цього року підписати угоду про асоціацію та створення зони вільної торгівлі з Європейським Союзом.

Читайте також:

Опозиція закликала Євросоюз підписати угоду про асоціацію

Німеччина не готова підписати договір про асоціацію ЄС з Україною

Екс-голова Європарламенту назвав Україну частково авторитарною країною

За матеріалами: УНН
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...