Топ Новини

Кваснєвський: У світі немає довіри об'єктивності судів над українською опозицією

13 липня 2011 в 09:13
Міжнародне співтовариство не довіряє українській правовій системі і об'єктивності судових процесів над українською опозицією, вважає екс-президент Польщі Олександр Квасьнєвський.
Lucenko__web_1.JPG
Андрій Товстиженко, ZN.UA

«Можна зрозуміти, чому міжнародна спільнота дивиться на все це (на суди над опозицією - ред.) без довіри і без розуміння - немає довіри до самої правової системи в Україні. Я сподіваюся, підкреслюю, що я не знаю, але я дуже сподіваюся, що це все не політика. Якби це була політика - це було б дуже погано для країни», - сказав О.Квасьнєвський в інтерв'ю агентству «Інтерфакс-Україна».

При цьому він особисто не став давати оцінку судам над опозицією, по-перше, тому що «не говорить про речі, про які не все знає», а по-друге, оскільки «не хоче жодним чином втручатися в ці процедури».

Відповідаючи на питання про те, чи може ситуація навколо порушення кримінальних справ проти членів української опозиції вплинути на терміни завершення переговорів про асоціацію України з Євросоюзом, екс-президент Польщі сказав, що для ЄС розвиток демократії, захист прав людини, свобода медіа в державі є дуже важливим фактором.

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...