Кваснєвський: Ситуація в Україні ще складніша, ніж у 2004 році

1 червня 2012 в 19:20
Сформована в Україні на початку 2010 року нова влада не провела розподілу повноважень, не бореться з корупцією і займається переслідуванням своїх політичних опонентів, зазначив Кваснєвський.
kvasnevckiy1.jpg
kmu.gov.ua

Колишній президент Польщі Олександр Кваснєвський вважає нинішню ситуацію в Україні більш складною, ніж під час масових протестів українців восени 2004 року проти фальсифікації результатів президентських виборів. Таку думку він висловив на Global Wroclaw Forum, який проходить у польському місті Вроцлав з 31 травня по 2 червня.

«Україна політично і суспільно більш розділена, ніж під час Помаранчевої революції в 2004 році», - сказав екс-президент Польщі.

Кваснєвський звернув увагу, що сформована в Україні на початку 2010 року нова влада не провела розподіл повноважень, не бореться з корупцією і займається переслідуванням своїх політичних опонентів, що підтверджує справа екс-глави уряду і конкурента Віктора Януковича на виборах президента Юлії Тимошенко.

Кваснєвський назвав три головні чинники, які значно ускладнюють українську ситуацію: політичну та економічну кризу в Європі, намір новообраного Президента Росії Володимира Путіна втягнути Україну в створюваний ним Євразійський союз і внутрішню ситуацію в самій Україні.

Кваснєвський, який очолював Польщу з 1995-го по 2005 рік, в 2004 році був одним з офіційних західних посередників у переговорах між владою та опозицією під час Помаранчевої революції.

Читайте також:

Екс-президент Польщі: Українська влада справою Тимошенко загнала себе в глухий кут


Януковичу не довіряють 66% українців


Кваснєвський: Опозиція в тюрмах - перешкода для євроінтеграції України


Кваснєвський: Україна ризикує втратити шанс на євроінтеграцію на довгі роки

За матеріалами: УНІАН
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...