Кузьмін: Тимошенко погрожувала слідчим ГПУ в'язницею

1 червня 2011 в 09:24
Юлія Тимошенко погрожує посадовим особам Генпрокуратури арештами у разі її приходу до влади. Про це заявив перший заступник генерального прокурора Ренат Кузьмін.

«Востаннє слідчому прокуратури було сказано, що він, а також інші посадові особи Генпрокуратури будуть заарештовані відразу після того, як Ю.Тимошенко прийде до влади. Скажіть, будь ласка, це коректне ставлення до слідчого, це що таке? Це ставлення політика до державного інституту прокуратури чи до правосуддя в цілому?» - обурився Р.Кузьмін.

Окрім цього, Р.Кузьмін був здивований тим, що Ю.Тимошенко при ознайомленні з матеріалами справи, у документах замість свого підпису писала наступну фразу: «Президент зраджує національні інтереси, прокуратура і слідчі проводять кримінальні справи за вказівками мафії, кожен злочинець від В.Януковича до брехливого слідчого буде відповідати перед судом».

Р.Кузьмін вкотре підкреслив, що слідчий Генпрокуратури поводить себе стримано і коректно стосовно Ю.Тимошенко.

Нагадаємо, що 11 квітня перший заступник генерального прокурора України Ренат Кузьмін заявив, що Генеральна прокуратура порушила кримінальну справу стосовно Ю.Тимошенко за фактом перевищення влади та службових повноважень під час підписання у 2009 році контрактів між Україною і Російською Федерацією на постачання і транзит газу.

Раніше Генеральна прокуратура України порушила проти Ю.Тимошенко дві кримінальні справи. Екс-прем'єр обвинувачується у перевищенні влади і службових повноважень під час закупівлі під гарантію уряду та ввезення на територію України нібито спеціалізованих медичних автомобілів «Опель Комбо». Загальна сума завданих державі збитків становить 67 млн грн.

Окрім того, Ю.Тимошенко пред'явлено звинувачення в нецільовому використанні 180 млн і 200 млн євро, які Україна отримала за Кіотським протоколом, і в заподіянні державі іншої шкоди.

Екс-прем'єр всі звинувачення спростовує.

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...