Топ Новини

Кузьмін готовий надати всю інформацію Європарламенту стосовно справ Тимошенко

22 листопада 2011 в 12:44
Генеральна прокуратура України готова продовжити діалог з Європейським парламентом щодо справи екс-прем'єра Юлії Тимошенко та надати будь-які документи.

Про це повідомив перший заступник генерального прокурора України Ренат Кузьмін.

За словами Р.Кузьміна, йому як представнику Генеральної прокуратури «буде важливо продовжити діалог з Європейським парламентом».

«Я впевнений, що це початок. Ця зустріч має колосальне значення для розуміння між Україною та Європейським союзом», - сказав він.

Окрім того, Р.Кузьмін повідомив, що Генпрокуратура не має інформації про важкі захворювання Ю.Тимошенко.

«Сьогодні ми не маємо жодних даних про важкі захворювання Юлії Тимошенко, які перешкоджали б їй зустрічатися з захистом і слідством», - сказав він.

Р.Кузьмін зазначив, що наразі він знаходиться у Брюсселі, а тому зможе конкретніше відповісти на поставлене запитання «завтра, коли повернеться в офіс».

Він стверджує, що адвокати Ю.Тимошенко обрали способом захисту «не правові механізми, а політичні».

«Політичні засоби захисту передбачають використання кримінального процесу як політичної трибуни або майданчика для політичних звинувачень. У разі прем'єра правової позиції не помітно. Тактика адвокатів зводиться до політичних звинувачень влади, у політичних репресіях опозиції і використанні штампів у вигляді словосполучень «політично мотивовані дії прокуратури», підкреслив він.

При цьому, Р.Кузьмін стверджує, що під час розслідування справи Ю.Тимошенко слідчий «керується тільки законом і не торкається політичної складової».


Як повідомлялося, Печерський райсуд Києва 11 жовтня засудив Ю.Тимошенко до 7 років ув'язнення із забороною займати певні державні посади протягом трьох років.

Її було визнано винною у скоєнні злочину, передбаченого статтею 365 ч.3 Кримінального кодексу — перевищення влади або службових повноважень. Генеральна прокуратура звинуватила Ю.Тимошенко у перевищенні службових повноважень при укладанні «газових контрактів» із російською стороною в 2009 році, чим державі було завдано збитків на суму понад 1,5 млрд грн.

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...