Топ Новини

Куйбіда: Без газових контрактів у 2009 році Україна перетворилася б на Алчевськ

16 серпня 2011 в 08:18
Свідок у справі Юлії Тимошенко, екс-міністр регіонального розвитку і будівництва України Василь Куйбіда вважає доцільним видачу прем’єр-міністром Юлією Тимошенко у 2009 році директив на переговори щодо підписання газових контрактів з огляду на важкий кризовий стан України в газовій сфері.

«У тій ситуації це було питання не тільки господарське, воно було і політичного значення. І я розумію, що в тій ситуації такі директиви варто було давати, бо політична ситуація була дуже складною. Економіка теж, тому що ми могли отримати Алчевськ в нашій державі», - сказав В.Куйбіда у вівторок, 16 серпня на судовому засіданні.

Екс-міністр підкреслив, що під час газової кризи європейські країни вимагали від України безперебійного транзиту газу, незважаючи на те, що причиною кризи була позиція російської сторони. «Тоді віце-прем'єр з міжнародних питань Немиря інформував про ті дзвінки і розмови, якими здійснювався фактичний тиск на Україну, і звинувачували Україну в тому, що вона є причиною непостачання газу у європейські країни», - цитує В.Куйбіду прес-служба Ю.Тимошенко.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...