Топ Новини

Курс лікування Іващенка закінчився з оголошенням вироку

23 квітня 2012 в 18:40
Валерій Іващенко в п'ятницю був переведений з палати медико-санітарної частини СІЗО в загальну камеру на підставі завершення курсу лікування. Держпенітенціарна служба спростовує поширену адвокатами інформацію про те, що Іващенка перевели без попередження і без відповідного висновку медиків.
ivashenko1.jpg
obozrevatel.com

Колишнього т.в.о. міністра оборони України Валерія Іващенка в п'ятницю було переведено з палати медико-санітарної частини СІЗО в загальну камеру на підставі завершення курсу лікування. Про це повідомила Державна пенітенціарна служба.

«Підставою для його перекладу стало завершення курсу лікування, а також відповідні акти лікарів, в яких, зокрема, зі слів пацієнта, йдеться про поліпшення стану здоров'я. Таким чином, прес-служба спростовує поширену адвокатами інформацію про те, що Іващенка перевели без попередження і без відповідного висновку медиків», - йдеться в повідомленні.

Крім того, Держпенітенціарная служба повідомляє, що на прохання Іващенка, найближчим часом йому буде проведена санація ротової порожнини в одній зі стоматологічних лікарень міста Києва.

Раніше адвокат Іващенка Борис Нечипоренко повідомив, що його підзахисного перевели в камеру. За його словами, про це йому стало відомо лише після спілкування зі своїм підзахисним у СІЗО в понеділок. «Я був украй здивований, коли дізнався, що ще в п'ятницю Іващенко після повернення з Печерського райсуду, де він знайомився з протоколом всього судового процесу, без будь-яких пояснень був переведений з медсанчастини, в якій проходив медичне лікування за рекомендацією лікарів, в камеру загального корпусу ізолятора», — сказав Нечипоренко.

При цьому, посилаючись на слова свого підзахисного, він зазначив, що Іващенку після прибуття в СІЗО «навіть не дозволили зайти в палату медсанчастини за особистими речами, які йому співробітники ізолятора принесли в камеру близько опівночі».

Як повідомлялося, 12 квітня 2012 Печерський районний суд Києва засудив Іващенка до п'яти років позбавлення волі з позбавленням на три роки права обіймати державні посади. Суд визнав його винним у зловживанні владою і службовим становищем. Захист Іващенка і сам підсудний не згодні з вироком і мають намір оскаржити його у встановленому законом порядку.

Читайте також:

Іващенка без пояснень перевели з палати медсанчастини СІЗО в звичайну камеру


Гриценко: Іващенка посадили з вини депутата від «БЮТ-Батьківщина»

Європа розчарована вироками Іващенку та Філіпчуку

Суд вдруге скасував кримінальну справу проти судді Вовка

 

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...