Курков: Різниці між Партією регіонів і «Батьківщиною» немає ніякої

28 грудня 2011 в 16:32
Письменник Андрій Курков не бачить принципової різниці між Партією регіонів і «Батьківщиною» і тому не очікує позитивних змін у разі переходу влади від однієї політичної сили до іншої.

«Я, як і багато громадян країни, не бачу ідеологічної різниці між цими партіями. Так, за Партією регіонів закріпилася слава «брутального бульдозера», який розчищає всі теплі місця і будівельні майданчики тільки для свого вузького кола. Проте слабо віриться, що прийди зараз до влади нова політична сила, все відразу зміниться», - сказав він у коментарі ZN.UA.

«У країні катастрофічно не вистачає змагання ідеологій. Є пародія на комуністичну ідею, є умовний хуторянський соціалізм, є радикальний український націоналізм і змагання всередині націоналізму на звання «головного радикала». У той час, як «ідеологією» головних партій є просто гроші і бажання максимально довго залишатися при владі, що водночас означає - при державних, бюджетних грошах і при контролі над силовими відомствами і юстицією, за допомогою яких можна легалізувати продовження свого перебування при владі», - підсумував своє бачення ситуації письменник.

Детальніше читайте у матеріалі Інни Ведерникової „Чи можлива зміна влади в Україні наступного року?“ у передноворічному номері „Дзеркала тижня. Україна“.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...