Топ Новини

Кучма: Тимошенко сидить через проблеми у відносинах з Ющенком

11 липня 2012 в 09:10
На думку Кучми, «газова справа» екс-прем'єра виникла через те, що на початку січня 2009-го Тимошенко взяла на себе відповідальність за підписання договору, не радячись з Ющенком. «Тут проблема відносин президента Ющенка і прем'єра Тимошенко - як то кажуть, найшла коса на камінь», - сказав він.
yuschenko_timoshenko.jpg
segodnya.ua

Екс-президент Леонід Кучма вважає, що «газова справа» екс-прем'єра Юлії Тимошенко виникла через проблеми її відносин з екс-президентом Віктором Ющенком.

Як сказав він в інтерв'ю «Московским новостям», у відносинах між президентом і прем'єром «все будується на довірі» і офіційні доручення даються не завжди.

На думку Кучми, справа Тимошенко «виросла не сама по собі».

«Тут проблема відносин президента Ющенка і прем'єра Тимошенко - як то кажуть, найшла коса на камінь, або, враховуючи, що Юлія Володимирівна з косою ходила, навпаки ... Тому що ніякої співпраці, довіри між ними не було, кожен намагався зробити так, щоб іншому було гірше. А про країну не думали», - сказав він.

На думку Кучми, "якщо б вона (Тимошенко) тоді на початку січня 2009-го зателефонувала з Москви до Києва президенту і сказала, що Росія ставить такі-то умови, звичайно, він сказав би - «не підписуй», щоб зірвати їй переговори».

«Ось вона і взяла на себе відповідальність за підписання договору, не радячись із президентом», - сказав екс-президент.

«Але ж ще у 2004-му була приведена в дію Конституція, згідно з якою в Україні діяла не президентська, а парламентсько-президентська модель. Тобто все можна було вирішити, але домагаючись згоди всіх сторін - президента, парламенту, прем'єра і уряду», - додав він.

При цьому Кучма вважає газовий договір з Росією 2009 року «кабальним для України».

Читайте також:

Розгляд касації у «газовій справі» Тимошенко перенесли на 12 липня

Cудмедекспертиза Тимошенко прискорить винесення вироку у справі ЄЕСУ, — Власенко

Виправдати Тимошенко в Євросуді допоможе справа азербайджанського журналіста

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...