Топ Новини

Кучма просить відпустити його до Ізраїлю

14 червня 2011 в 15:49
Екс-президент Леонід Кучма звернувся до генпрокурора Віктора Пшонки з клопотанням про надання дозволу на виїзд до Ізраїлю з 21 до 23 червня.

Як повідомляє прес-служба Л. Кучми, колишній президент має намір відвідати Ізраїль для участі в третій президентській конференції Facing Tomorrow, яку проводить єврейський Інститут Єрусалиму під егідою президента Ізраїлю Шимона Переса.

"У запрошенні Ш. Перес зазначив, що він вважатиме за честь, якщо другий президент України Л. Кучма приєднається до учасників конференції", - зазначили в прес-службі.

Як ідеться в листі, на конференції мова піде про реалії сьогодення, що постають перед людством з великим спектром викликів у багатьох ключових галузях життя: політиці, економіці, етиці, навколишньому та соціальному середовищах.

Конференція відбудеться в Єрусалимі 21-23 червня 2011 року. У дискусіях конференції візьмуть участь світові лідери, провідні мислителі, письменники, економісти, художники та духовні лідери. Виступатимуть і представники наступного покоління лідерів - талановита молодь зі своїм оригінальним та креативним баченням майбутнього.

Конференцію Facing tomorrow проводять з 2008 року під егідою президента Ізраїлю Ш. Переса. Л. Кучма вже виступав на перших двох конференціях, які відбулися в 2008 і 2009 роках.

В обговореннях також брали участь: президент Чехії Вацлав Клаус, президент Хорватії Стіпе Месич (2000-2010), прем'єр-міністр Великобританії Тоні Блер (1997-2007), президент Світового банку Джеймс Вульфенсон (1995-2005), лауреат Нобелівської премії миру (2007 ), голова Intergovernmental Panel on Climate Change доктор Радженда Пакаурі, засновник "Вікіпедії" Джиммі Вейлз.

Наразі Л. Кучма перебуває під підпискою про невиїзд, тому що проти нього порушено кримінальну справу в зв'язку з перевищенням службових повноважень, що призвели в наслідку до смерті журналіста Георгія Гонгадзе.

Раніше слідчий дозволив Л. Кучмі поїздку до Франції.

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...