Топ Новини

Кучма не підозрював, що система прослуховування в його кабінеті була ще з часів КДБ

20 травня 2011 в 14:46
Другий президент України Леонід Кучма не підозрював, що його кабінети прослуховуються.

 

Про це в інтерв'ю ZN.UA заявив свідок-звинувачуваний по справі «міліцейських перевертнів» Юрій Нестеров (що знаходиться в сусідній камері з генералом Алексеем Пукачем), на чиїх свідченнях фактично грунтується справу.
 
«Одного разу І. Гончаров (звинувачувався в створенні банди «міліцейських перевертнів» і керівництві її діяльністю) попросив, щоб я повозив його по місту. Ми їздили цілий день. Він сказав тоді, що Л. Кучма навіть не підозрює, що його кабінети прослуховуються. Я не вірив, що можна здійснити таке. Тоді І. Гончаров розповів, що ще в колишньому СРСР існувала стаціонарна система прослуховування. Вона залишилася в спадок від КДБ і до цих пір працює; що з'явилися люди, яким це цікаво. Він сказав, що багато кабінетів адміністрації прослуховують; що перед виборами треба було щось робити. Мова йшла про спільні зусилля «канівської четвірки» в пошуку компромату для імпічменту Л. Кучми», - повідомив Ю. Нестеров.
 
«У жовтні 2000 року І. Гончаров з радістю розповідав у моїй присутності своєму помічникові, що «скоро Даниличу ініціюють імпічмент», тому що Л. Кучма говорить в кабінеті, і не знає, що його пишуть. Тоді ж він дав нам почитати роздруківки, як він сказав, записів з кабінету. Пам'ятаю точно, що нічого надприродного там не було: мат, якісь прізвища. І. Гончаров тоді сказав: звичайно, цього мало для імпічменту, але ... Потім прозвучала фраза про те, що одна жінка з апарату президента когось підбурювала, «щоб Данилич побільше говорив»», - розповів Ю. Нестеров.
 
За його словами, І. Гончаров казав, що ці записи ніхто не сприймав серйозно. «Наскільки я пам'ятаю, плівки «молодого офіцера» кому тільки не пропонувалися до вересня 2000 року - і соціалістам, і рухівцям, і за кордон тощо. Незважаючи на те що в них нічого не змінилося, вони відразу ж виросли в ціні з початком акції «Україна без Кучми» ... З цими плівками пов'язана і смерть двох колег Мельниченка, яких, як розповідав Михайленко в суді, отруїв його шеф І. Гончаров. Це охоронці-водії когось із «канівської четвірки». Як говорив А. Михайленко, їх убили тому, що вони занадто багато знали про справу Г. Гонгадзе», - додав Ю. Нестеров.
 
Докладніше читайте у свіжому випуску «Дзеркала тижня. Україна» в  статті Олександри Примаченко «Альтернативні свідчення».
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...