Кучма назвав спекуляціями заяву ГПУ про його причетність до вбивства Гонгадзе

4 липня 2012 в 14:23
Леонід Кучма нагадав, що безпідставність його переслідування у справі Гонгадзе нещодавно знову підтвердив суд вищої інстанції. «Тільки реальна робота над цією справою, а не спекуляції бездоказовими і давно спростованими вигадками є справжньою запорукою встановлення істини у даній справі», - вважає Кучма.

Екс-президент України Леонід Кучма вкотре заявляє про свою непричетність до вбивства журналіста Георгія Гонгадзе.

«У засобах масової інформації поширений коментар першого заступника генерального прокурора України Рената Кузьміна щодо моєї нібито прямої причетності до скоєння вбивств. Я ще раз заявляю народу України, що не маю ніякого стосунку до трагедії, що сталася з журналістом Георгієм Гонгадзе», - цитує слова Кучми його прес-служба.

Він нагадав, що безпідставність його переслідування у цій справі ще раз нещодавно підтвердив суд вищої інстанції, який дав об'єктивну оцінку так званим «свідченням», згаданим у поширеній інформації.

- Кузьмін: У ГПУ є прямі докази причетності Тимошенко, Лазаренка і Кучми до вбивств

Кучма переконаний, що справу про загибель Гонгадзе необхідно розслідувати, справжні замовники його вбивства повинні бути встановлені. «Це є обов'язком Генеральної прокуратури, який вона повинна виконати чесно, справедливо і неупереджено», - зазначив екс-президент. Він сподівається, що органи слідства, нарешті, почнуть об'єктивну перевірку тих реальних версій, які у зв'язку з його «безпідставним переслідуванням» належним чином не відпрацьовувалися.

«Тільки реальна робота над цією справою, а не спекуляції бездоказовими і давно спростованими вигадками є справжньоюзапорукою встановлення істини у даній справі», - вважає Кучма.

Нагадаємо, перший заступник генерального прокурора Ренат Кузьмін раніше заявив, що Генпрокуратура має у своєму розпорядженні свідоцтва злочинної діяльності екс-прем'єр-міністрів Юлії Тимошенко і Павла Лазаренка, а також колишнього президента України Леоніда Кучми.

«Генеральна прокуратура має у своєму розпорядженні свідчення того, що і Тимошенко, і Лазаренко, і Кучма мають пряме відношення до вбивств. І ми зараз працюємо над тим, щоб зібрати достатньо доказів, які дозволяють пред'явити їм звинувачення», - заявив Кузьмін.

Читайте також:

Непричетність Кучми до вбивства Гонгадзе оскаржать в Європейському суді

Генпрокурор запевняє, що хоче посадити Кучму

Кузьмін попереджав Тимошенко, що на неї «повісять» справу Щербаня

ГПУ: Тимошенко була причетна до банди донецьких кілерів, на рахунку яких 25 убивств

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...