Кучма: Митний союз вигідний Україні

24 листопада 2011 в 16:45
Другий президент України Леонід Кучма вважає, що інтеграція до Митного союзу без політичного підтексту вигідна країні.

"У будь-якій інтеграції є наслідки економічні, а є політичні. Якби ініціатори Митного союзу (МС) розглядали його як економічний інструмент без політичного підтексту, який проглядається неозброєним оком, це було б для України прийнятно. Економічні вигоди від МС (як і від всякого рівноправного співробітництва з країнами СНД) для мене, принаймні, очевидні", - сказав він в інтерв'ю тижневику "Weekly.ua", опублікованому в четвер.

"Водночас не слід виключати і такий сценарій: а що якщо Євросоюз, вкотре посилаючись на свої труднощі або на наші недосконалості, не виконає обіцянки щодо підписання з Україною угоди про асоційоване членство та створення зони вільної торгівлі? Є про що замислитися всім - і Москві, і Брюсселю, і Києву", - зазначив Л. Кучма.

Крім того, екс-президент вважає позитивним, що нинішня українська влада стоїть на позиціях, сформульованих ще у 2002 році, що передбачають створення тристороннього консорціуму (ЄС, Росія, Україна) з управління українською газотранспортною системою.

"Сподіваюся, у нас вистачить сил встояти на цьому найважливішому рубежі національного інтересу", - підкреслив він.
 

За матеріалами: Інтерфакс-Україна , WeeklyUa ,
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...