Топ Новини

Кравчук: Янукович може позбавити екс-президентів дач, якщо захоче

27 червня 2011 в 06:59
Президент при бажанні може позбавити колишніх чиновників державних дач, і якщо цього не зробив - значить, просто не хоче. Про це заявив екс-президент України Леонід Кравчук, коментуючи розшарування між багатими і бідними у країні.

Він зазначив, що у той час, коли країна знаходиться у скрутному становищі, коли кризу економічну ще не подолано, коли пенсіонер має 800 або 900 гривень і ледве зводить кінці з кінцями, держава повинна на власному прикладі показати, як влада має жити, знаючи рівень життя народу.

Екс-президент нагадав, що Володимир Ульянов жив у Кремлі у двох кімнатках площею 31 кв.м разом із дружиною та сестрою. У Й.Сталіна також були дві кімнати, дві шинелі, дві пари юхтових чобіт і залізне ліжко. Зараз влада перейшла на інші стандарти: і В.Ющенко, і Л.Кучма користуються державними дачами.

«Л.Кучма побудував в Україні, наскільки мені відомо, 7 або 9 державних дач, у тому числі цілі комплекси у Київській області, у Криму. Більше того, Верховна Рада призначає рядком кошти для їх утримання. І вони живуть», - додав екс-президент.

«Президент указом може всіх людей, які користуються державними дачами, позбавити користування ними. Це можна зробити легше, простіше, не вимагаючи консультацій. Раз це не робиться, значить, цього не хочуть. Ось це якраз найлегше зробити - позбавити. Це можна зробити указом президента. Тому що немає закону в Україні, де написано, що люди повинні жити на державних дачах. Закону жодного не знайдете», - підсумував перший президент незалежної України.

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...