Кравчук вважає, що повноваження Януковича міняти не потрібно

20 червня 2012 в 16:45
Перший президент України вважає недоцільним змінювати повноваження глави держави.

 

Голова Конституційної асамблеї Леонід Кравчук не вважає за необхідне змінювати статус президента в оновленій Конституції. Про це він заявив на прес-конференції 20 червня.
 
"Я вважаю, що змінювати статус президента України ... немає потреби. Інша справа, що можна уточнити його (статус) дуже виважено, щоб не було жодного натяку на будь-які перетини (повноважень), на якісь посягання однієї гілки влади в іншу сторону. Це можна проаналізувати, але змінювати немає ніякої потреби", - сказав Кравчук.
 
Нагадаємо, він також заявив, що проект закону про внесення змін до Конституції надійде в парламент не пізніше початку 2014 року.
 
Президент Віктор Янукович підписав указ «Про Конституційну асамблею» 17 травня. Згідно з документом, Конституційна асамблея - спеціальний допоміжний орган при президенті України.
 
У завдання цього органу, які перераховані в положеннях про Конституційну асамблею, входить підготовка законопроекту (законопроектів) про внесення змін до Конституції України, організація суспільного, професійного (за участю міжнародних експертів) обговорення цього законопроекту, а також доопрацювання тексту за результатами такого обговорення. Потім асамблея надає доопрацьований текст змін до Конституції президенту України, який вносить його на розгляд Верховної Ради.
 
Конституційна асамблея утворена в складі 94 людей. Поки в ній немає представників опозиційних партій. Основну частину Конституційної асамблеї складають науковці, фахівці у правовій та юридичній сферах, судді Конституційного суду, глава Центральної виборчої комісії Володимир Шаповал.
 
Головою асамблеї призначено Кравчука.
 
Читайте також:
 
 
 
 

 

За матеріалами: РБК-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...