Топ Новини

Кравчук: Конституційна асамблея буде працювати і без опозиції

31 січня 2012 в 13:36
Леонід Кравчук стверджує, що опозиція - це всього лише п'ять членів Конституційної асамблеї, а потяг піде і без них.

Керівник Науково-експертної групи з підготовки Конституційної асамблеї Леонід Кравчук вважає, що відмова опозиції не завадить роботі асамблеї.

«Для п'яти партій є квота на представництво. Якщо їх не буде, то не буде ста членів, а буде 95. Але це зовсім не означає, що Конституційна асамблея не буде працювати. Дехто каже, що Конституційна асамблея хоче замінити Верховну Раду. Ну, ми ж не вносимо зміни до Конституції, ми їх пропонуємо!», - зазначив Леонід Кравчук у коментарі «Радіо Свобода».

Як повідомлялося, опозиція відмовилася освячувати своєю участю створену президентом Конституційну асамблею. Учасники Комітету опору диктатурі не братимуть участь в її роботі, заявивши, що асамблея - лише «ширма для прикриття антидемократичних і авторитарних змін до Основного закону».

Нагадаємо, що президент Віктор Янукович своїм указом N31 визначив принципи формування та організації діяльності Конституційної асамблеї. Кандидатури до її складу має бути подано до 16 квітня 2012 року. Асамблея складатиметься зі 100 осіб, 34 з них вносяться президентом, решта — від політичних партій, інститутів, громадських організацій тощо.

До складу Конституційної асамблеї мають увійти представники парламентських фракцій: Партії регіонів, «БЮТ-Батьківщина», НУНС, КПУ, Народної партії, «Реформи заради майбутнього», а також наступних партій: «Фронт змін», «Сильна Україна», ВО «Свобода», «УДАР» Віталія Кличка, СПУ, Єдиний центр.

Читайте також

Голова ЦВК Володимир Шаповал: «У деяких суддів Конституційного суду, якщо вони не отримують інструкцій, в очах з'являється собача туга за палкою»

Ставнійчук розповіла, що в АП хотіли б змінити у Конституції

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...