Топ Новини

Кравчук запропонував "рецепт" завершення війни між Україною і Росією 5

6 січня в 11:14

Колишній український президент зауважив, що українцям і росіянам потрібні не "братські", а "партнерські" відносини.

Леонид Кравчук
Кравчук пояснив, як він бачить завершення російсько-української війни.
 На думку першого президента України Леоніда Кравчука, ні в кого сьогодні немає чіткого рецепту, як закінчити війну Росії проти України. Однак, він зауважив, що шукати його необхідно.

"І я пропонував,і зараз пропоную Кремлю визначити 5 осіб, моральних авторитетів, які ніколи не були при владі, в партіях, ніде... Не були. Просто моральні авторитети. І Україні таких 5. Нехай сядуть і напишуть документ, що потрібно зробити, щоб припинилася війна, і налагодилися відносини. Не треба по-братськи, не треба дружньо, потрібні просто людські, партнерські відносини", - заявив він під час інтерв'ю "Эхо Москвы".

За словами Кравчука, далі складений документ потрідно відправити президентам України і Росії, щоб вони подумати, як його втілити.

Читайте також: Спецпредставеник ОБСЄ пояснив, що заважає зупинити війну в Донбасі

Раніше Кравчук запропонував розпочати двосторонні переговори з Росією. На його думку, Мінські переговори - це "шлях в нікуди".

За матеріалами: Эхо Москвы
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
5 коментарів
  • Mihail Cheypesh 8 января, 16:14 Вибачте поки нам будуть рекомендувати Комуністи Кравчуки план Миру у нас не буде ні Миру ні Країни.Це та людина ,яка знищила весь ядерний потенціал України,передала всю важку транспортну авіацію Росії та знищила Морську галузь України ,нас буде вчити як жити і що нам робити з Україною Більше читайте тут: http://dt.ua/POLITICS/kravchuk-zaproponuvav-recept-zavershennya-viyni-mizh-ukrayinoyu-i-rosiyeyu-229409_.html Відповісти Цитувати Поскаржитись
  • Микола Харківський 7 января, 17:30 Відновити ядерний потенціал держави і усе стане на свої місця... Проти сили повинна діяти протисила... тільки так Путін зупиниться....він признає тільки силу... Відповісти Цитувати Поскаржитись
  • Andrij Vozniuk 7 января, 13:46 ТО БУЛА НЕ РЕВОЛЮЦІЯ ГІДНОСТІ, А ПЕРЕВОРОТ ПО ЗАМІНІ ГАРАНТА-ЗЛОДІЯ НА ГАРАНТА - ОЛІГАРХА ІЗ ЗАВИЩЕНИМИ ПОТРЕБАМИ НА ЗБАГАЧЕННЯ !!! КОМУ СТАЛО КРАЩЕ ?? ОЛІГАРХАМ - ДЕПУТАТАМ, ЇМ ЗАРПЛАТУ ПІДНЯЛИ І КОМУНАЛЬНІ КОМПЕНСУВАЛИ ! ГІДНІСТЬ УКРАЇНЦІ ВТРАТИЛИ !!! ВЛАДА ЗАЛИШИЛАСЬ У НАХАБНИХ пашинських,авакових, гройсманів, гарантів, гонтаревих, парубіїв....ЩОДО КРАВЧУКА : пропоную Кремлю визначити 5 осіб, моральних авторитетів, КРАВЧУКУ - ТАМ ОДНІ БРЕХУНИ З ЧАСІВ ПЕРЕЯСЛАВСЬКОЇ РАДИ !!! Відповісти Цитувати Поскаржитись
  • Сергій Мельник 6 января, 13:45 Ваша величність Ви думаєте що для московського царя е авторитети ? Як завжди Ви хочете пройти поміж крапель .Не той час і світ змінився не на краще .
    Andrij Vozniuk 7 января, 13:52
    НА КОЛІНА ПЕРЕД "ВЕЛИЧНІСТЮ", ЩО ОБІКРАЛА ВАС І ВАШИХ ОНУКІВ НА ВАУЧЕРАХ !!! РАБИ МОСКВИ, ЗАБИРАЙТЕСЬ ДО ОРДИ.
    Відповісти Цитувати Поскаржитись
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...