Топ Новини

КПУ може вийти з парламентської коаліції через образу на Конституційний суд

17 червня 2011 в 11:18
Комуністична партія України на з'їзді у суботу обговорить рішення Конституційного Суду України щодо неконституційності використання копії червоного прапора під час святкування Дня Перемоги, а також розгляне можливість виходу з більшості у зв'язку з цим рішенням.

Про це повідомив народний депутат з фракції КПУ Олександр Голуб.

думаю, що ці факти отримають досить жорстку оцінку на з'їзді Комуністичної партії України, який відкриється завтра, аж до можливості обговорення питання про вихід із більшості", - сказав депутат.

На жаль, народний депутат, який поки що входить до парламентської коаліції, не уточнив, яким саме чином парламентська більшість впливає на рішення Конституційного суду.

Як повідомляло ZN.UA, Закон України "Про увічнення Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років» (щодо порядку офіційного використання копій Прапора Перемоги) визнано неконституційним згідно зі статтею 20 Основного закону. Вказана стаття містить винятковий перелік державних символів, до якого не входить червоний прапор, а входять лише Державний прапор України, Державний герб України та Державний гімн України.

Для того, щоб зробити закон конституційним, необхідно внести зміни до Основного закону, розширивши перелік державних символів.

За матеріалами: Укрінформ
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...