Топ Новини

Кожара попросив американське єврейство про підтримку євроінтеграції України

7 травня 2013 в 22:01

Глава МЗС України закликав представників американського єврейства до подальшої підтримки євроінтеграційного курсу України.

Леонид Кожара
Леонід Кожара перебуває з візитом у США

Міністр закордонних справ України Леонід Кожара у рамках робочого візиту до США у вівторок провів зустріч з представниками єврейської громади, повідомляє департамент інформаційної політики МЗС.

Як наголошується у повідомленні, зустріч відбулася у приміщенні Українського інституту Америки (м. Нью-Йорк). Її учасники обговорили розвиток українсько-американських відносин, стан забезпечення культурно-гуманітарних потреб єврейської громади України і питання збереження пам'яток єврейської культури, розташованих на території нашої держави.

Кожара відзначив важливість вкладу єврейської громади США у розвиток стратегічного партнерства між нашими державами і закликав представників американського єврейства до подальшої підтримки євроінтеграційного курсу України, відзначають в українському зовнішньополітичному відомстві.

Крім того, як повідомляє МЗС, Кожара у вівторок, 7 травня, зустрівся з керівниками провідних американських компаній. "У зустрічі взяли участь понад 40 представників провідних американських компаній, які вже працюють на українському ринку або зацікавлені у започаткуванні бізнесу в Україні (зокрема, представники компаній "Кока-кола" і "Вестінгхауз")", - наголошується в повідомленні.

Під час зустрічі сторони обговорили можливості залучення американських інвестицій у галузі сільського господарства і енергетики, перспективи розвитку ринку інформаційних технологій і кроки уряду щодо покращення ділового середовища в Україні.

"Американські підприємці висловили підтримку євроінтеграційним прагненням нашої держави та підписанню Угоди про асоціацію з ЄС у листопаді цього року. Також було обговорено питання якнайшвидшого укладання нової кредитної угоди між Україною і МВФ", - відзначили у МЗС.

Читайте також:

Глава МЗС Кожара спробував переконати європейців, що Тимошенко сидить заслужено

Кожара запропонував відійти від осі "Схід-Захід" і подивитися на Південь

МЗС переходить в режим жорсткої економії

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...