Топ Новини

Кожара побачив "реальні перспективи" підписання асоціації України з ЄС

4 лютого 2013 в 11:56

Міністр запевняє, що "ні про яку ізоляцію України не йдеться", більше того, у ЄС "хочуть на ділі, а не на словах" допомогти нам.

kozhara
kmu.gov.ua

Міністр закордонних справ України Леонід Кожара розповів про результати свого першого візиту до Брюсселя (ЄС) як глави зовнішньополітичного відомства.

Зокрема, зі своєї поїздки Кожара зробив три головних висновки щодо реального стану справ у відносинах України з Європейським Союзом. Про них він написав у своєму блозі на "Українській правді" у понеділок, 4 лютого.

"По-перше, у Брюсселі у нас є друзі, небайдужі до долі України. Це - головний висновок", - написав міністр, підкресливши, що "ні про яку ізоляцію мова не йде". "У ЄС усвідомлюють реалії і хочуть допомогти нам. На ділі, а не на словах", - стверджує Кожара.

По-друге, пише міністр, від європейських колег він почув "конструктивну критику", зокрема щодо здійснення реформ в Україні: "У Європі наші успіхи у впровадженні реформ помічають і відзначають".

"Разом з тим, я чітко відчув - перспективи підписання Угоди про асоціацію в листопаді поточного року реальні", - повідомив глава МЗС України.

- Російський екс-міністр заявив, що Росія буде в Євросоюзі раніше за Україну

За його словами, спад у відносинах України з ЄС, який спостерігався в минулому році, припинився: "Ми пройшли найнижчу точку, сподіваюся, що назавжди".

"По-третє, європейці відзначають: сьогодні доля України в наших власних руках. Неодноразово чув у Брюсселі фразу "допоможіть нам допомогти вам". Напевно, вона краще відображає зміст наших сьогоднішніх відносин з ЄС", - резюмував міністр закордонних справ.

Читайте також:

Глава українського МЗС "відчув зацікавленість" Євросоюзу в асоціації

Кожара у Брюсселі заявив, що українська влада готова підняти ціни на газ для населення

Янукович запевнив, що Україна стане ще демократичнішою і ближчою до Європи

За матеріалами: Українська правда
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...