Топ Новини

Конституційна комісія схвалила ліквідацію вищих спеціалізованих судів

29 жовтня 2015 в 11:44

В Україні перезавантажать Верховний суд і апеляційні суди, а вищі суди розпустять.

pravosudie_sud_femida_5.JPG
В Україні ліквідують чотирьохланкову судову систему
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Робоча група з питань правосуддя Конституційної комісії пропонує ліквідувати чотирьохланкову судову систему в Україні, повідомила віце-спікер парламенту, член Конституційної комісії Оксана Сироїд.

"Ми нарешті прийшли до згоди, що перейдемо на триланкову судову систему. У нас не буде вищих судів", - сказала Сироїд на прес-конференції.

Вона зазначила, що таким чином будуть враховані рекомендації Венеціанської комісії.

За словами віце-спікера, робоча група дійшла згоди, що вищі спеціалізовані суди будуть ліквідовані. Також пропонується перезавантажити Верховний суд та апеляційні суди шляхом переобрання нових суддів.

23 жовтня Венеціанська комісія схвалила рекомендації щодо судової реформи в Україні. Представник України у Венеціанській комісії Володимир Пилипенко повідомив, що комісія в цілому позитивно оцінила прагнення української сторони до реформи судочинства.

Читайте також: Конституційна реформа та доступ до справедливого правосуддя

Віце-спікер Верховної Ради Оксана Сироїд в інтерв'ю ZN.UA сказала, що в Україні необхідна повна відставка всіх суддів вищих судів і Верховного суду.

За матеріалами: DT.UA , РБК-Україна ,
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
1 коментар
  • Дідусь Іванович 29 октября, 16:25 Замість народу не має права ніхто нікому надавати владу і нікого позбавляти влади. Всі фахівці судової влади повинні обиратися народом в районах, а вже обрані після формування районних судових органів делегують десяту частку кращих представників до області, а ті так само - найкращих до центру. Відповісти Цитувати Поскаржитись
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...