Топ Новини

Комуністи з парламентської більшості не підуть

18 червня 2011 в 08:55
Фракція Комуністичної партії України не збирається залишати парламентську більшість, заявляє лідер КПУ Петро Симоненко.

«Частина наших товаришів піднімує питання про доцільність подальшого перебування фракції у парламентській більшості. Інші вважають, що така постановка питання передчасна. Це питання непросте, зрозуміло.Ситуація може скластися так, що подальше перебування фракції в більшості стане неприпустимим і рішення з цього приводу має бути прийняте колегіально», - сказав П. Симоненко, виступаючи на 44-му з'їзді КПУ в суботу, 18 червня, в Києві.

«Але я б хотів вас поінформувати про те, що на останніх пленумах центрального комітету партії цю проблему неодноразово обговорювали, й члени ЦК прийняли рішення, поки наші можливості захищати інтереси трудящих, перебуваючи в більшості, ще не вичерпані. А головне - це дозволяє комуністам відстоювати нашу принципову позицію», - сказав він.

Нагадаємо, що напередодні про можливий вихід комуністів з парламентської більшості заявляв депутат з фракції КПУ Олександр Голуб, який пов'язав це поривання до рішення Конституційного суду про неконституційність червоних прапорів.

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...