Топ Новини

Комуністи визначилися з першою п'ятіркою у партійному списку на виборах

1 серпня 2012 в 13:55
Комуністична партія України завершила формування партійного списку, з яким піде на парламентські вибори. Як і належить, історично список складається з «робітників і селян, а також представників різних верств суспільства».
simonenko.jpg
segodnya.ua

Під час 45-го з'їзду Компартії України було затверджено виборчий список кандидатів у депутати на парламентських виборах. У першу п'ятірку кандидатів в багатомандатному окрузі увійшли перший секретар ЦК Компартії України Петро Симоненко, голова Ради Організації ветеранів України Петро Цибенко, перший секретар Луганського обкому КПУ Спиридон Кілінкаров, представниця наукових кіл Ірина Спіріна, лідер Ленінського комсомолу України Олександр Присяжнюк.

За словами глави компартії України Петра Симоненка у списку представлені робітники, селяни, вчителі, лікарі, підприємці. «Обласні комітети серйозно підійшли до того, щоб різні верстви суспільства, що підтримують ідеї соціальної справедливості, були гідно представлені у списку партії», - заявив лідер КПУ.

Симоненко особливо підкреслив, що відмінною рисою партії завжди буде те, що політсила ніколи не міняла своєї назви на виборах, не ховалася за блоки, не «прикрашала» свій партійний список «зоряними» іменами.

З'їзд також затвердив виборчий список кандидатів у нардепи і в багатомандатному виборчому окрузі. В ньому представлені народні депутати Ігор Алексєєв, Адам Мартинюк, Валентин Матвєєв, Сергій Гордієнко, Євген Мармазов, Олександр Голуб, голова Державної митної служби Ігор Калєтнік.

КПУ виставляє на 225 округах «підготовлених кадрів». По Вінницькій області будуть балотуватися Валерій Бевз та Юрій Гайдаєв, Дніпропетровській - Сергій Храпов, Запорізькій - Олексій Бабурін, Херсонській - Катерина Самойлик та Андрій Найдьонов, по Києву - Ігор Шаповал, Олексій Груковскій, Сергій Ксененко.

Ще один «сюрприз» від комуністів: за виборчими списками і в мажоритарних округах КПУ висунула понад 100 жінок.

У партії також зазначили, що «битися до останнього» все більше виявляє бажання молодь, яка вважається індеферентною до політики. Практично від кожної області КПУ висунуло 2-3 відносно молодих кандидати, половині з яких ще не виповнилося 35 років.

У Компартії також стверджують, що за останні 3 роки комсомол України збільшив свої лави в 2,5 рази за рахунок молоді від 14 до 18 років.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...