Топ Новини

Комуністи сподіваються, що регіонали не зможуть зібрати більшість у Раді

27 листопада 2012 в 18:19
Комуністи впевнені, що всі спроби Партії регіонів сформувати самостійну більшість не увінчаються успіхом. Регіоналам не вистачає всього трьох голосів.
Rada_200.JPG
Андрій Товстиженко, DT.UA

Народний депутат від Комуністичної партії Спиридон Кілінкаров стверджує, що комуністи не ведуть переговори про створення більшості з Партією регіонів ні на рівні керівництва, ні на рівні простих депутатів.

«Переговори не ведуться. Є чітка позиція лідера партії Петра Симоненка про те, що ми не будемо вступати ні в які коаліції», - сказав він в інтерв'ю «ЛІГАБізнесІнформ».


Кілінкаров впевнений, що всі спроби Партії регіонів сформувати самостійну більшість не увінчаються успіхом. «На даний момент у них є 223 голоси, але навіть якщо вони наберуть 226, це нічого не вирішить. Особливо з урахуванням того, що в парламенті можуть ввести або один день для голосування, або якийсь інший механізм персонального голосування. Багато членів Партії регіонів і самовисуванці - це люди досить заможні, більшість з них не політики, а бізнесмени, так що вони в парламенті просто не будуть з'являтися. Вони, скоріше, будуть вести свої бізнес-переговори десь за океаном. Так що 226-ти звітних голосів, про які мріє Партія регіонів, у неї не буде».

На запитання, чи можливо, що в Компартії з'являться тушки - депутати, які візьмуть самостійне рішення перейти у фракцію Партії регіонів, Кілінкаров відповів негативно: «У нас тушок не буде, я в цьому впевнений ... У нас у партійному списку немає жодної безпартійної людини або представника бізнесу. Це люди, перевірені часом».

За словами Кілінкарова, регіонали навіть не підходили до комуністів з такою пропозицією: «Ніяких переговорів з нами не було. Навіть якщо б хтось намагався ці переговори вести, вони б закінчилися на першій секунді розмови».

Читайте також:

Опозиція вважає блефом заяву Партії регіонів про створення більшості в Раді

Жванія має намір приєднатися до Партії регіонів

Партії регіонів не вистачає трьох депутатів для формування однопартійної більшості в Раді

Партія регіонів планує сформувати парламентську більшість до середи

 

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...