Комуністи вселили в "Батьківщину" надію на відставку Азарова

16 квітня 2013 в 18:18

В опозиції зраділи заяві Петра Симоненка про необхідність розслідувати розбазарювання бюджетних коштів на виборах, "зокрема, в округах синків керівників уряду". В "Батьківщині" сподіваються, що тепер у КПУ знайдуться голоси за відставку уряду.

Николай Азаров
Микола Азаров
kmu.gov.ua
У Верховної Ради є шанс відправити Кабмін Миколи Азарова у відставку і дати задній хід пенсійній реформі, якщо комуністи підтримають відповідні пропозиції об'єднаної опозиції. Таку думку висловив народний депутат від ВО "Батьківщина" Микола Томенко у коментарі Ліга.net.

"Я вважаю, що теоретично є 226 голосів за відставку уряду", - зазначив він.

За словами депутата, складно буде пояснити неголосування комуністів за відставку уряду після заяви лідера Петра Симоненка про необхідність створити тимчасову слідчу комісію, яка розслідувала б розбазарювання бюджетних коштів на виборах, "зокрема, в округах синків керівників уряду". "Якщо вони (комуністи, - ред.) будуть голосувати, то з частиною позафракційних у нас є голоси", - додав опозиціонер.

Також, за словами Томенка, Рада має шанси прийняти один з варіантів скасування пенсійної реформи або, принаймні, пом'якшити її. Він нагадав, що існує і радикальний варіант від опозиції, що передбачає скасування збільшення пенсійного віку для жінок і реформу Пенсійного фонду. Також депутатам запропоновано "еволюційний" варіант Володимира Литвина, який полягає у відстроченні підвищення пенсійного віку.

"Саме щодо пенсійної реформи, я вважаю, що є реальний шанс рухатися в тому напрямку, якого люди вимагали і ми обіцяли", - додав Томенко.

Нагадаємо, проекти законів щодо скасування пенсійної реформи включено до сьогоднішнього порядку денного і можуть бути розглянуті на вечірньому пленарному засіданні. Питання резолюції недовіри уряду значиться в порядку денного на п'ятницю, 19 квітня. Згідно з Конституцією України, прийняття резолюції недовіри Кабінету міністрів тягне за собою його відставку.

Симоненко після парламентських виборів 2012 року вимагав розслідувати факти розбазарювання бюджетних грошей у ході виборчих кампаній провладних кандидатів.

Читайте також:

Верховна Рада розгляне відставку Азарова вже в п'ятницю

Опозиція сподівається, що вже в травні в Україні буде інший прем'єр

Азаров не бачить кінця кризи в Україні

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...