Комуністи та "регіонали" вирішили залишити Раду опозиції

6 березня 2013 в 11:30

Представники парламентської більшості залишили стіни Верховної Ради. В залі залишилися кілька опозиціонерів і 15 регіоналів.

Народні депутати від Партії регіонів і КПУ залишають будівлю Верховної Ради. Фракція КПУ практично в повному складі покинула залу засідань ВР, у той же час, цілий ряд депутатів від Партії регіонів послідували їхньому прикладу.

У залі перебувають близько 15 депутатів від "Регіонів" і кілька десятків представників опозиції.

Раніше повідомлялося про те, що вранці, 6 березня, депутати від фракції "Батьківщина" заблокували трибуну і президію парламенту, протестуючи проти планів спікера і Партії регіонів позбавити депутатського мандата захисника Юлії Тимошенко Сергія Власенка. Рибак посилався на рішення регламентного комітету. Опозиція заявляє, що рішення сфальсифіковано.

Крім того, лідер Батьківщини Арсеній Яценюк заявляв, що, блокуючи парламент, опозиція не дозволить спікеру Рибаку зробити відповідну заяву з трибуни, у разі позитивного рішення ВАСУ.

Нагадаємо, регламентний комітет Ради ухвалив рішення про позбавлення Власенка і Веревського мандатів у зв'язку з тим, що вони є депутатами-сумісниками. Опозиція заявила, що це рішення сфальсифіковано.

У статті 81 Конституції сказано, що "у разі невиконання вимоги щодо несумісності депутатського мандата з іншими видами діяльності повноваження народного депутата України припиняються достроково на підставі закону за рішенням суду".

Відповідно до статті 78 Конституції, вимоги щодо несумісності депутатського мандата з іншими видами діяльності встановлюється законом.

Згідно з пунктом 5 частини 1 статті третьої закону "Про статус народного депутата України", народний депутат не має права залучатися як експерт органами досудового слідства, прокуратури, суду, а також займатися адвокатською діяльністю".

Представником інтересів Власенка у ВАСУ є голова фракції "Батьківщина" .

Читайте також:

Азаров поскаржився, що опозиція заважає його конструктивній роботі

Опозиція заблокувала трибуну і президію Ради

Опозиція вважає, що позбавлення Веревського мандата було спланованим шоу Партії регіонів

Рибак: Регіонали почекають день-два, а потім розблокують Раду силою

Яценюк: На Власенку тестують схему для повної ліквідації опозиції

 

Комментарии
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...