Комуністам заборонили марш по Хрещатику в річницю жовтневого перевороту

6 листопада 2011 в 07:16
Окружний адміністративний суд Києва заборонив проведення масових акцій на Хрещатику і Майдані Незалежності 7 листопада, в річницю жовтневого перевороту в Росії.
komunisty_kommunisty.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Як повідомляє прес-служба партії "Свобода", таке рішення суд прийняв у п'ятницю, 4 листопада, розглянувши звернення КМДА.

Партія "Свобода" задоволена рішенням суду про заборону проведення акцій 7 листопада в Києві на Хрещатику і Майдані Незалежності і має намір прослідкувати, щоб це рішення суду було виконане комуністами.

"Я саме рішення ще не бачив, але з того, що мені відомо - заборонено проведення акцій на Хрещатику і Майдані Незалежності", - повідомив глава Київської міської організації партії "Свобода" Андрій Іллєнко в суботу 5 листопада.

Він нагадав, що "Свобода" також подавала заявку на проведення акції 7 листопада на Майдані Незалежності, проте має намір виконати рішення суду і не проводитиме цю акцію.

"Не має сенсу проводити. Наша мета була - тим або іншим способом не допустити комуністів на Майдан Незалежності і Хрещатик. Відповідно, якщо суд їм заборонив, то ми просто будемо слідкувати, щоб рішення суду виконувалося", - заявив Іллєнко.

Водночас "свободівці" не мають наміру перешкоджати Комуністичній партії України проводити акцію біля пам'ятника Леніну на Бесарабскій площі з нагоди 94-ої річниці жовтневої соціалістичної революції.

"Що стосується пам'ятника Леніну, поки він там стоїть, очевидно, що комуністи там збиратимуться. Нехай там вже моляться своєму Леніну, головне, щоб їх не було на Майдані Незалежності", - сказав А.Іллєнко.

За його словами, КМДА не провела ніяких нарад з організаторами акцій 7 листопада, щоб досягти з ними якихось домовленостей про місце і час проведення акцій. "Швидше за все, немає, тому що нас на нього ніхто не запрошував", - відзначив він.

Нагадаємо, що в КМДА надійшло 6 заявок на проведення акцій 7 листопада із загальною чисельністю учасників близько 6 тисяч людей. Зокрема, КПУ подала заявку на проведення акції по маршруту: Бесарабська площа - Майдан Незалежності - Кабінет міністрів на 4 тис. осіб. ВО "Свобода" - на Майдані Незалежності на 500 людей.

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...