Топ Новини

Комуніст Зубчевський вимагає від Фаріон 100 тис. гривень за "хамство" 7

18 березня 2013 в 14:29

Мовний скандал між депутатами від КПУ і "Свободи", що вибухнув під час засідання комітету з питань науки і освіти, дійшов до суду.

Ирина Фарион
Ірина Фаріон У Раді

Народний депутат з фракції Компартії Олександр Зубчевський подав до суду на депутата з фракції "Свобода" Ірину Фаріон.

"Олександр Зубчевський вимагає стягнути з Ірини Фаріон 100 тис. грн моральної шкоди за образи на його адресу, що пролунали публічно в засобах масової інформації з вуст націоналістки", - повідомила прес-служба Запорізького облкомітету КПУ.

За даними прес-служби, Зубчевський зібрав "численні докази хамства і образ, які лягли в основу позову".

"Це стосується друкованих ЗМІ, інтернет видань, а також телевізійних виступів Ірини Фаріон, в яких вона з ентузіазмом виступала і грубіянила. Тепер настала черга їй відповісти за свої слова. Впевнений, що сума в 100 тис. грн цілком адекватна, а позов послужить хорошим уроком для "галичанських інтелектуалів", - заявив депутат-комуніст.

Він також зазначив, що у разі задоволення позову вся стягнена сума буде направлена в російськомовні школи західної України і школи Запорізької області.

Нагадаємо, раніше Ірина Фаріон заявляла про намір подати до суду на Зубчевського, який відмовився говорити українською мовою під час засідання комітету з питань науки і освіти. Зубчевський тоді сказав, що подасть до Фаріон зустрічний позов.

Фаріон також вимагає у Верховній Раді надати їй перекладача з російської на українську мову. Спочатку їй відмовили, оскільки у парламенті на це немає коштів, але потім Фаріон повідомила, що секретаріат парламентського комітету з питань освіти і науки "блискавично на це відреагував і мені забезпечили переклад".

Читайте також:

Фаріон буде судитися з комуністом за відмову говорити українською

Спікер пообіцяв виступати в Раді українською, щоб не розпалювати конфлікт

Ківалов пообіцяв Путіну зробити російську мову в Україні другою державною

Луганські регіонали, захищаючи "рідну мову", послали Фаріон три російські літери

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
7 коментарів
 • Ліля 18 марта, 15:50 Треба вже давно дати відсіч наглим і безсоромним комунякам! Їх не те що до суду треба відправити, а взагалі вигнати з країни і викинути за борт історії. Вони, сволочі червоні, досі тягнуть на дно Україну. Їхня просмерджена нафталіном ленінська філософія заважає будь-якому розумному розвитку нашої держави. На жаль, з комуністичною свідомістью меншовартісної людинки, яка весь час мусить цьомати попу руским, живуть зараз тисячі українців, та й сама провладна партія Регвонів веде таку політику! Українці - це європейська нація, а не комуністичне нерозвинене стадо орусифікованих баранів!!! Відповісти Цитувати Поскаржитись
 • Ліля 18 марта, 15:46 Треба вже давно дати відсіч наглим і безсоромним комунякам! Їх не те що до суду треба відправити, а взагалі вигнати з країни і викинути за борт історії. Вони, сволочі червоні, досі тягнуть на дно Україну. Їхня просмерджена нафталіном ленінська філософія заважає будь-якому розумному розвитку нашої держави. На жаль, з комуністичною свідомістью меншовартісної людинки, яка весь час мусить цьомати попу руским, живуть зараз тисячі українців, та й сама провладна партія Регвонів веде таку політику! Українці - це європейська нація, а не комуністичне нерозвинене стадо орусифікованих баранів!!!
  русин 18 марта, 16:52
  Ліля-Українці - це європейська нація..., Згоден. Але якої національності? Нація - багатонаціональний народ, який об'єднується однією національною мовою для створення держави. В США безліч національностей, а держава одномовна, бо державотворчу націю об'єднали англомовні емігранти. Розмите? Ні. Розмите, шановна Ліля, Ваше усвідомлення національності та стійко сформоване проросійське визначення корінного населення України.
  Відповісти Цитувати Поскаржитись
 • русин 18 марта, 15:38 Філолог Фаріон має знати, що слова "українець, українська" не визначають ніякої національності, бо є лише територіальною ознакою. Одеський євреї, що емігрував до США, теж називає себе українцем. Всі емігранти з України в усіх державах називаються українцями, але ж до національності корінного населення України це не має ніякого відношення. Зараз комуняки, які від 1918 позбавили національності корінне руське населення України, називають Фаріон націоналісткою, але ж безнаціонального націоналізму не існує. Зато існує імперський великоросійський шовінізм-фашизм, який вже четверте століття проводить окупаційне зросійщення України. Вже 21 рік наша державна мова з територіальною ознакою замість національності не спроможна об'єднувати навіть депутатів. Шановні свободівці боріться за відродження споконвічної національності корінного населення Русі-України! Протидіяти добровільно-примусовому зросійщенню можливо тільки визнаючи себе русинами.
  Ліля 18 марта, 15:49
  Все якесь у Вас дуже розмите!!! Кудись задалеко зайшли з Вашими "русинами"
  Б-59 16 января, 17:15
  П-ні Ліля, плавання на плитких водах не означає, що глибокої води немає. Зрозуміло, що на глибоких водах боязко, бо ще й плавати треба вміти. У терміні Русь-Україна первинним є визначення Русь.
  Відповісти Цитувати Поскаржитись
 • Миколай 18 марта, 15:02 Спочатку, особливо після розкрученого епізоду з російськими іменами в дитячому садочку, я ставився до Ірини Фаріон з деякою пересторогою. Але чим дальше, тим більше мені імпонує її активна наступальна позиція в мовних питаннях. Вона показала себе прекрасним знавцем в цій галузі й дуже гарним "дуелянтом". Подальших Вам успіхів, пані Ірено !!! Відповісти Цитувати Поскаржитись
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...