Топ Новини

Комуніст Калетник вважає персональне голосування річчю "ефемерною"

18 лютого 2013 в 20:34

Особливо не сподобалися Калетнику наліпки на робочих місцях депутатів з вимогою голосувати персонально.

kaletnik.JPG
Ігор Калетник
mair.in.ua

Перший заступник голови Верховної Ради України Ігор Калетник, який пройшов до Ради за списком Комуністичної партії, заявляє, що опозиція сама порушує закон, блокуючи роботу Верховної Ради.

"Вимагаючи ефемерного персонального голосування, "Батьківщина ", "УДАР "і "Свобода" самі порушують закон. На сьогоднішній день ті, хто блокує трибуну, порушують регламент, статтю 47, де чітко вказано, що на пленарному засіданні народний депутат не має права перешкоджати розгляду порядку денного, у тому числі шляхом блокування трибуни перешкоджати роботі голови, а також голосуванню інших народних депутатів", - цитує Калетника його прес-служба.

Він додав, що для силового розблокування трибуни немає необхідності. У вівторок, 19 лютого, на пленарне засідання очікується прибуття більше 400 народних депутатів.

"Завтра у сесійній залі буде присутня достатня кількість депутатів для того, щоб забезпечити особисте голосування. Є повна готовність працювати, голосувати особисто, виконувати обов'язки народного депутата, як це передбачено законом і Конституцією. А опозиція своїми діями навмисне перешкоджає роботі інших парламентарів", - підкреслив комуніст.

Також він назвав неприпустимими дії "УДАРу" з розклеювання стрічок на робочих місцях народних депутатів.

"Це просто неповага до народного депутата і до свого колеги. Демонстрація рівня невихованості - заходити на робоче місце іншого парламентаря. Тим більше для чого на місцях КПУ розклеювати написи "голосуй особисто", якщо КПУ і так голосує особисто?" - підкреслив Калетник.

Читайте також:

Опозиція забарикадувалася в Раді в очікуванні регіоналів

Регіонали звинуватили опозицію в зриві асоціації з ЄС за допомогою блокування Ради

Ударівці обклеїли всі робочі місця в Раді наліпками з закликом голосувати особисто

Яценюк звинуватив регіоналів у шахрайстві з "сенсорною кнопкою"

За матеріалами: DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
1 коментар
Loading...
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...