Топ Новини

Компартія Китаю відмовляється від червоних килимів, транспарантів з гаслами і помпезних банкетів

5 грудня 2012 в 08:21
Відтепер у поїздках по країні китайські керівники не повинні розраховувати на помпезну зустріч, зокрема килимові доріжки біля літака, транспаранти з гаслами і звані обіди. "Засідання не повинні бути занадто довгими, а порожні розмови взагалі виключаються", - цитують рішення Політбюро ЗМІ.
342524521.jpg
РИА Новости

Нове партійне керівництво КНР вирішило істотно скоротити бюджет на протокол і відмовитися від червоних килимових доріжок, дітей, які зустрічають із квітами, і довгих телерепортажів про свої поїздки, повідомляють місцеві ЗМІ за підсумками засідання Політбюро ЦК Компартії, що завершилося 4 грудня в Пекіні.

Згідно з прийнятим рішенням, відтепер у поїздках по країні китайські керівники не повинні розраховувати на помпезну зустріч, зокрема килимові доріжки біля літака, транспаранти з гаслами і звані обіди. "Засідання не повинні бути занадто довгими, а порожні розмови взагалі виключаються", - цитує рішення Політбюро газета "Шанхай Дейлі".

- Китай обрав нове покоління керівників

Учасники засідання, на якому головував генеральний секретар КПК Сі Цзіньпін, ухвалили рішення скоротити витрати на візити чиновників по країні та за кордон до "мінімального рівня". Так, скоротиться число закордонних поїздок китайських чиновників, а також істотно зменшиться число членів китайських делегацій, які виїжджають за кордон. Партійних і державних лідерів Китаю, що прибувають в інші країни, відтепер не будуть зустрічати діти з квітами та представники місцевих китайських громад.

Окрім цього, члени політбюро наказують державним ЗМІ не пускати в ефір "порожні" репортажі про заходи лише тому, що в них бере участь та чи інша "важлива" особа. Згідно з прийнятим рішенням, повідомлення ЗМІ повинні бути лаконічними і змістовними. Спостерігачі визнали зміни наочною демонстрацією "нового стилю" китайської компартії, керівництво якої практично повністю оновилося на минулому в листопаді 18-му з'їзді.

Читайте також:

Янукович вважає нового лідера Китаю щирим другом України

Китай обрав нове покоління керівників

У Пекіні відкрився з’їзд Компартії Китаю — країна готова до зміни керівництва

Євросоюз має намір виходити з кризи за допомогою співпраці з Китаєм

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...