Коморовський порадив Януковичу брати приклад з Польщі, що «випереджає Україну втричі за ВВП»

20 вересня 2012 в 13:21
Для України, на думку президента Польщі, кращим є західний варіант розвитку. За його словами, тут достатньо подивитися на статистику, зокрема на те, що Польща, яка обрала західний сценарій, втричі випереджає Україну за ВВП.
1.jpg
korrespondent.net

Президент Польщі Броніслав Коморовський порадив президентові України Віктору Януковичу обрати західний вектор розвитку.

На спільній прес-конференції він зауважив, що для України, на його думку, кращим є західний варіант, який дає можливість для розвитку. На його думку, тут достатньо подивитися на статистику, зокрема на те, що "Польща, яка обрала західний сценарій, втричі випереджає Україну за ВВП".

- Президент Польщі попросив Україну обрати між Європою і Митним союзом

Пред цим Янукович заявив, що стосовно економічної складової Україна повинна враховувати, що товарообіг з ЄС і СНД у неї приблизно однаковий - на рівні 60 млрд з одного і з іншого боку. «Сьогодні мова може йти тільки про економічну інтеграцію, і всі інтеграційні процеси у світі для нас дуже цікаві, в тому числі і Митний союз», - сказав президент України.

Він зазначив, що Україну цікавить економічна інтеграція з країнами ШОС (Шанхайська організація співпраці), АСЕАН (Асоціація держав Південно-Східної Азії, в яку входять 10 держав) і БРІКС (Бразилія, Росія, Індія, Китай і ПАР). «Ми шукаємо різні можливості, як розвивати товарообіг з усіма країнами і об'єднаннями», - сказав Янукович.

Він висловив задоволення у тому, що підписана і ратифікована Угода про зону вільної торгівлі з СНД, відзначивши, що на черзі - створення ЗВТ з ЄС.

У той же час Коморовський висловив думку, що Україна повинна обрати лише один вектор, оскільки в різних напрямках інтегруватися неможливо.

Читайте також:

У Євросоюзі заявили про початок персональної ізоляції Януковича

Євросоюз не бачить передумов для підписання угоди про асоціацію з Україною

Росія заманює Україну в Торговий союз заради вигідних газових відносин

Азаров готовий співпрацювати з Митним союзом

 

За матеріалами: УНІАН
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...