Комітет з нацбезпеки відхилив законопроект президента про скорочення армії

7 вересня 2011 в 15:25
Парламентський комітет з питань нацбезпеки та оборони не підтримав пропозицію президента скоротити на 8 тис. чисельність Збройних сил. Про це після засідання Комітету повідомив його голова Анатолій Гриценко.
armiya_orujie_oruzhie_pistolet_.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

За словами А.Гриценка, більшістю голосів – 8 проти 6 – Комітет з нацбезпеки прийняв рішення рекомендувати Верховній Раді направити на доопрацювання президентський законопроект N9053.

Пояснюючи причини такого рішення, голова комітету нагадав, що досі немає жодного програмного документу, який би визначав напрями розвитку української армії, структуру, бойовий склад.

«10 грудня минулого року був виданий указ президента, де чітко визначено: у грудні має бути затверджена Стратегія забезпечення національної безпеки, протягом місяця прийнята нова редакція Воєнної доктрини, до березня затверджена п’ятирічна Державна програма розвитку ЗС, Державна програма розвитку озброєнь та військової техніки. Жодне з цих рішень не виконано, хоча указ є обов’язковим для виконання всіма органами виконавчої влади», - нагадав А.Гриценко.

На думку членів комітету, не маючи програмних засад для розвитку армії, здійснювати її скорочення – безвідповідально, повідомляє прес-служба А.Гриценка.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...