Топ Новини

Комітет сенату США схвалив законопроект про «списки Магнітського»

26 червня 2012 в 19:47
Якщо «законопроект Магнітського» буде остаточно прийнятий, під санкції потраплять особи, які безпосередньо або побічно відповідальні за порушення, пов'язані з арештом і смертю юриста Hermitage Capital Сергія Магнітського. Їм буде заборонено в'їзд США, а їх майно в Штатах - заарештовано.

Комітет з міжнародних відносин сенату США одноголосно схвалив у вівторок, 26 червня, «законопроект Магнітського», відповідно до якого можуть бути введені візові та фінансові обмеження проти низки російських чиновників.

Раніше аналогічне рішення прийняв і комітет з міжнародних справ палати представників конгресу США. Якщо і палата представників, і сенат згодом проголосують за прийняття законопроекту, то для набуття чинності він має бути підписаний президентом США Бараком Обамою.
 
Зокрема, передбачені законопроектом заходи стосуватимуться осіб, які безпосередньо або побічно відповідальні за порушення, пов'язані з арештом і смертю юриста Hermitage Capital Сергія Магнітського. Їм буде заборонено в'їзд США, а їх майно на території Сполучених Шатов - заарештовано.
 
Передбачається, що дія санкцій, що передбачені «законом Магнітського», буде поширено на ряд співробітників МВС, ФСБ, слідчого комітету РФ, федеральної податкової служби, суддів, а також Федеральної служби виконання покарань,
 
Юрисконсульт фонду Hermitage Capital Магнітський помер у московському слідчому ізоляторі 16 листопада 2009 року. Колеги Магнітського заявили, що він був заарештований після того, як розкрив корупційні схеми, до яких причетні деякі російські чиновники.
 
Смерть викликала широкий громадський резонанс не тільки в Росії, а й за кордоном.
 
У липні 2011 року держдепартамент США вніс імена російських офіційних осіб, які мають відношення до кримінального переслідування Магнітського, в «чорний список» на отримання віз. У нього включені співробітники спецслужб, поліцейські вищої та середньої ланки, тюремні охоронці й лікарі, прокурори, податкові аудитори та інспектори.
 
Читайте також:
 
 
 
 
 
За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...