Комітет Ради рекомендує повернути на доопрацювання законопроекти Кабміну по реформі охорони здоров'я

15 грудня 2011 в 15:34
Комітет верховної Ради України з питань охорони здоров'я, очолюваний "регіоналкою" Тетяною Бахтєєвою, рекомендує повернути на доопрацювання в Кабмін урядові законопроекти, які є складовими проведення реформи системи охорони здоров'я в Україні.
skoraya_medicina_.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Зокрема це стосується проектів законів "Про особливості діяльності закладів охорони здоров'я" (№9386) та "Про загальнодержавну систему надання екстреної медичної допомоги" (№9387).

Відповідні проекти постанов зареєстровані на сайті парламенту сьогодні, у четвер 15 грудня.

"...Комітет вважає, що вказаний законопроект не вирішує задекларованих суб’єктом права законодавчої ініціативи завдань та у запропонованій редакції не може бути підтриманий... та рекомендує проект закону повернути суб’єкту права законодавчої ініціативи на доопрацювання", - йдеться у висновку Комтітета до законопроекта №9386.

Те саме стосується і законопроекту №9387.

Нагадаємо, що обидва урядових законопроекта були внесені на розгляд депутатів 1 листопада і є складовою реформи системи охорони здоровя, яка наразі проводиться в Україні.

Також нагадаємо, що пілотні проекти створення системи екстреної меддопомоги вже стартували у Дніпропетровській, Донецькій, Вінницькій областях та місті Києві.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...