Топ Новини

Комісія при президентові відхилила клопотання про помилування Тимошенко

27 квітня 2013 в 16:37

Комісія, раніше що рекомендувала Януковичу звільнити Луценка, не побачила підстав для помилування Тимошенко: вона дуже недовго відбуває покарання, і суд у справі Щербаня" ще не завершився.

Юлия Тимошенко
Тимошенко не помилують, поки не закінчиться суд справи Щербаня
stroymart.com.ua

27 квітня комісія при президентові України з питань помилування розглянула клопотання про помилування Юлії Тимошенко і запропонувала Віктору Януковичу поки відхилити його.

"При розгляді питання комісія визначилася, що оскільки розслідування кримінальних справ за звинуваченням Юлії Тимошенко у скоєнні тяжких і особливо тяжких злочинів поки не завершено (мається на увазі справу про вбивства Євгена Щербаня- прим. ред.) і судом у справах не прийнято відповідні рішення, питання про її помилування є передчасним", - говориться в рішенні комісії, повідомили в прес-службі глави держави.

У повідомленні наголошується, що при ухваленні рішення комісія врахувала висновки Національного університету "Юридична академія України імені Ярослава Мудрого", Національного університету ім. Т.Шевченка, Інституту законодавства Верховної Ради України - "згідно з яким до остаточного розгляду кримінальних справ за Тимошенко і винесення вироків суду рішення питання про помилування є передчасним".

"Таким чином, враховуючи ступінь тяжкості вчиненого Ю.Тимошенко злочину, а також те, що вона відбула незначну частину призначеного судом строку покарання, звинувачується і підозрюється у скоєнні інших правопорушень і рішення у кримінальних справах судом не прийняті, комісія при Президентові України з питань помилування не знайшла підстав для внесення пропозицій про застосування помилування", - резюмується в рішенні.

Нагадаємо, клопотання про помилування Тимошенко 18 квітня Віктору Януковичу направила група жінок-депутатів, зокрема, Лілія Гриневич, Людмила Денисова, Олександра Кужель, Ірина Луценко, Марія Матіос. На наступний день звернення було передано в комісію при президентові з питань помилування.

За весь час перебування Тимошенко у в'язниці, Януковичу було направлено вже більше 100 різних клопотань про помилування.

Як очікується, 30 квітня своє рішення у справі Тимошенко має оприлюднити Європейський суд з прав людини.

Читайте також:

У Берліні сподіваються на звільнення Юлії Тимошенко

За тиждень Януковичу направили 18 звернень з проханням помилувати Тимошенко

Більшість українців упевнені, що Януковича змусили помилувати Луценка

В опозиції впевнені, що до листопада Тимошенко буде на волі

За матеріалами: ZN.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
1 коментар
  • Нео Дон 28 апреля, 09:43 Фасадна демократія в дії. Навіть висновки юрвузів наявні - це для євролохів. А писали їх, припускаю, "вчені", які або на гачку або спецпосажені, свої. А так все банально просто, він її просто сцить. А Вона розплачується за свої помилки, основна з яких, те що допустила бандитів до влади. Відповісти Цитувати Поскаржитись
Loading...
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...