Комісар Ради Європи пообіцяв зайнятися судовою системою України

27 вересня 2012 в 20:00
Комісар Ради Європи з прав людини пообіцяв продовжити дослідження проблем судової системи України. Він зазначив, що на сьогоднішній день ситуація в Україні дуже суперечлива. Комісар задоволений прийняттям Кримінального процесуального кодексу, але заявив, що «є й інші області, де ми не зовсім задоволені».
euroflag_.jpg
kmu.gov.ua

Комісар Ради Європи з прав людини Нільс Мужніекс пообіцяв продовжити дослідження проблем судової системи України, розпочате його попередником Томасом Хаммарбергом рік тому. Про це Мужніекс заявив сьогодні на прес-конференції.

«Я обов'язково продовжу цю роботу мого попередника», - сказав він.

Комісар нагадав, що Рада Європи є дуже активною в наданні допомоги Україні в здійсненні необхідних реформ. Разом з тим, він відзначив, що на сьогоднішній день ситуація в Україні дуже суперечлива. «Влітку ми бачили певні позитивні сторони, наприклад, схвалення Кримінального процесуального кодексу, в чому українська влада тісно співпрацювала з експертами Ради Європи, однак є й інші області, де ми не зовсім задоволені», - сказав Мужніекс.

Раніше, генеральний секретар Ради Європи Турбйорн Ягланд визнав, що знаходження одного з лідерів української опозиції в тюрмі є проблемою в контексті визнання Європою результатів парламентських виборів в Україні.

Читайте також:

Генсек Ради Європи впевнений, що якщо Янукович не виконає рішення Євросуду, у нього будуть «справжні проблеми»

Глава Ради Європи: Через справу Тимошенко визнати вибори в Україні буде проблематично


Рада Європи закликала Україну не вводити кримінальну відповідальність за наклеп

Рада Європи: Закон про регіональні мови захищає тільки російську

 

За матеріалами: УНІАН
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...