Топ Новини

"Колядник" Зварич написав книгу про корупцію у судовій системі

29 квітня 2013 в 11:06

Зварич знову шукає гроші, щоправда, цього разу на видання власної книги про корупцію "через призму однієї людини".

Зваричу снова нужны деньги - на издание книги о коррупции
Зваричу знову потрібні гроші - на видання книги про корупцію

Засуджений за мільйонний хабар на 10 років екс-суддя Ігор Зварич написав викривальну книгу про корупцію у судовій системі України.

Як повідомляє видання "Сегодня" з посиланням на джерело у Менській колонії, де відбуває покарання Зварич, у книзі розповідається про систему українського правосуддя через призму однієї людини.

"Не вказуючи гучних прізвищ, він опише, як впливають на окремо взятого суддю колеги, до чого все це призводить, як проплачуються гроші за судові справи. Зараз йде робота над анотацією, книга буде українською мовою, на 80% вона вже готова, буде закінчена до кінця травня. Всього близько 300 сторінок", - повідомило джерело.

При цьому грошове питання (на видання книги) поки не вирішено. "Ігор шукає спонсорів, щоб видати тиражем у 10 тисяч примірників. Вона буде продаватися у книжкових магазинах", - розповіло джерело видання.

Видавці кажуть, що твір Зварича може користуватися попитом. "Це цікаво, але точніше зможу сказати, побачивши текст, - розповів директор одного з найбільших видавництв України Ігор Степурін. - Кожна книга, враховуючи редактуру, верстку, вичитування обійдеться приблизно в 18-25 грн за екземпляр. Частину тиражу ми можемо видати за власні гроші, частину можуть оплатити інвестори, а все інше, те, що автор хоче взяти собі, він може оплатити особисто".

Нагадаємо, що у кабінеті і вдома у Зварича знайшли 1 млн дол. і 2 млн грн. Сам колишній суддя заявив, що частину цієї суми він за українською традицією наколядував.

Читайте також:

Судді-коляднику Зваричу можуть зменшити термін за ремонт в колонії

Суддю-колядника Зварича відправили по етапу

Апеляційний суд залишив вирок судді-колядника Зваричу чинним

Зварич розповів, як Пасенюк брав хабарі (відео)

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
1 коментар
  • Іванна 29 апреля, 14:09 До повноти картини"Незалежна від законівУкраїна" треба посадити чиновників вищого рангу з освіти, медицини і т. д., щоб вони написали книги про корупцію у своїх відомствах, а тоді видати цілу енциклопедію.Це була б цікава книга, а, основне--приводом до справжніх дій... Відповісти Цитувати Поскаржитись
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...