Топ Новини

Колесніков проведе фінансовий аудит своєї діяльності для наступної влади вже зараз

18 липня 2011 в 11:36
Віце-прем'єр-міністр - міністр інфраструктури України Борис Колесніков повідомляє, що після проведення в Україні чемпіонату Європи з футболу у 2012 році буде проведено міжнародний аудит всіх коштів, витрачених на підготовку до турніру.
kolesnikov_999_znua.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

нас є попередня домовленість, за підсумками чемпіонату, з компанією PricewaterhouseCoopers провести повний аудит кожного об'єкта. Ми отримаємо міжнародний висновок, і відправимо його в архів для наступних поколінь", - сказав він у понеділок в Києві.

Б.Колесніков підкреслив, що Міністерство інфраструктури проводить Міжквартальний аудит за кожним з об'єктів, які готуються для Євро-2012. Відповідаючи на питання про можливе притягнення його до відповідальності з тих чи інших питань по аналогії з нинішніми представниками української опозиції, Б.Колесніков зазначив, що попередня влада готувалася до Євро-2012 неналежним чином.

"Наші попередники довели до такого стану, якого не було в історії світового спорту з 60х років, коли країна отримала чемпіонат, і його у неї забрали", - сказав міністр.

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...