Топ Новини

Колесніков піддав критиці проект фан-табору, який запропонував Левченко

14 січня 2011 в 12:29
Віце-прем'єр-міністр, міністр інфраструктури України Борис Колесніков розкритикував проект фан-табору для розміщення вболівальників, що приїдуть до міста на майбутній фінальний тур чемпіонату Європи з футболу 2012 року, який запропонував секретар Донецької міськради Микола Левченко.

Віце-прем'єр-міністр, міністр інфраструктури України Борис Колесніков розкритикував проект фан-табору для розміщення вболівальників, що приїдуть до міста на майбутній фінальний тур чемпіонату Європи з футболу 2012 року, який запропонував секретар Донецької міськради Микола Левченко.

У вівторок, 28 грудня, в Донецьку на засіданні обласного оргкомітету з Євро-2012, на якому був присутній Колесніков, секретар міськради Левченко докладно розповів про розміщення гостей чемпіонату. Він повідомив про готелі, які вже існують й які споруджують, про студентські гуртожитки, санаторії, профілакторії, що будуть задіяні в розміщенні гостей Євро-2012 у Донецьку й області.

Левченко зазначив, що зараз у процесі розробки знаходиться проект фан-табору й наметового містечка на 10 тисяч осіб у вигляді літньої армійської бази під відкритим небом. Секретар міськради розповів, що розташовано цей об'єкт буде на території в'їзду до міста з боку маріупольського й запорізького напрямів, і підкреслив, що міська влада лише надасть землю, а всі інші витрати буде покрито за рахунок спонсорів. Микола Левченко не представив інвестора даного проекту, але дав йому слово для презентації.

За словами інвестора, щоб додати патріотичний колорит, це мав бути спорт-кемпінг у вигляді літньої бази Збройних сил, де буде розташовано близько 200 армійських наметів на 50 осіб кожний, армійські польові кухні, де буде розгорнуто армійський польовий шпиталь і штаб, а порядок на території табору забезпечуватиме «певна кількість військовослужбовців-контрактників».

«Тобто, колорит створить те, що вранці буде підйом - як завжди в армії, за сигналом труби, зарядка...» - зазначив автор проекту.

Далі він не зміг продовжити, тому що його промову перервав Борис Колесніков, який вкрай обурився запропонованим варіантом розміщення гостей чемпіонату.

«Ви залиште. Ви знущаєтеся зі здорового глузду? Що це за фан-зони для прийому гостей? У чому ваша роль? Цього не буде точно, я можу сказати. Вам не треба більше нічим займатися… Це якісь армійські містечка. Це що? Іракська компанія, чи що? Або Іранська компанія? Уявляєте, як це виглядатиме? – спитав віце-прем`єр-міністр. - …Армійські намети, які під 40 років лежать на складі, ми їх зараз розтягнемо, ви витягнете польову кухню, підйоми влаштовуватимемо, відбої…».

За словами Колеснікова, «Левченко, звичайно, екстремальна людина», але таких любителів екстриму насправді й серед українців, і серед європейців не так багато.

Віце-прем'єр-міністр припустив, що якщо інвестор має намір реалізувати такий проект, то він мав продумати й втілити цю ідею на європейському, цивілізованому рівні з розвиненою інфраструктурою в наметовому містечку, де обов'язково мають бути душові кабіни, санвузли, забезпечено нормальне харчування.

Він з іронією зазначив, що польова кухня - «це все цікаво, але якщо прийде справжній прапорщик і старшина та зварять справжню кашу, це будуть останні відвідини (туристами) України, й головне, щоб вони не закінчилися летальним результатом».

«Тому, я теж ціную гумор, але я б попросив й область, і місто реально дивитися на життя», - підсумував Борис Колесніков, додавши, що бізнес має спонсорувати реальні й добротні проекти європейського рівня.

За матеріалами УНИАН

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...