Топ Новини

Колесніченко: Грошей для чорнобильців немає

28 листопада 2011 в 11:14
Чорнобильці можуть не розраховувати на виплати боргів держави, оскільки у бюджеті немає таких грошей. Про це заявив заступник голови фракції Партії регіонів у Верховній Раді Вадим Колесніченко, коментуючи смерть одного з протестуючих чорнобильців у Донецьку.

«По-перше, має бути проведено розслідування. За суперечливою ​​інформацією, яку ми отримали зі ЗМІ, там не все так просто», - впевнений депутат.

«У першу чергу, хтось намагається використати смерть людини у політичних цілях. Потрібно покарати тих, хто намагається це зробити. Тому що будь-яка смерть - це трагедія, на цьому не можна будувати чорний піар», - підкреслив В.Колесніченко.

За його словами, якщо у події винні представники влади, то конкретні особи повинні понести відповідне покарання.

Як вважає «регіонал», влада бачить лише один спосіб виходу із ситуації - «той, який ми сьогодні реалізуємо, це режим виходу з боргової ями, режим розвитку виробництва, стабілізації у суспільстві».

«Якщо від мене хтось бажає почути, що для того, щоб все було добре, потрібно просто заплатити, то я скажу, що цього не буде. Таких грошей немає. І організатори цих акцій (чорнобильців) це прекрасно розуміють. Вони використовують протестуючих як інструмент, тому що бажають отримати владу. Але владу вони не отримають. А країна повинна жити відповідно до своїх коштів", - заявив В.Колесніченко.

 

Нагадаємо, у Донецьку в результаті розгрому силовиками наметового містечка протестуючих помер один із чорнобильців Конопльов Геннадій Іванович, 65 років, родом з Красноармійська Донецької обл. Чорнобильці будуть вимагати від прокуратури визнати вбивством смерть учасника голодування.

За матеріалами: ЛІГАБізнесінформ
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...