Топ Новини

Колесніченко запропонував Раді відсвяткувати перемогу під Сталінградом

2 лютого 2013 в 15:24

Регіонал Вадим Колесніченко зареєстрував у Раді проект постанови про святкування 70-річчя Сталінградської битви на державному рівні.

Волгоград
2 лютого річниця перемоги під Сталінградом відзначається в Росії

Народний депутат від Партії регіонів Вадим Колесніченко запропонував парламенту відзначити в Україні 70-річчя Сталінградської битви.

Відповідний проект постанови "Про святкування 70-річчя Сталінградської битви" під номером 2165 від 1 лютого зареєстровано на сайті Верховної Ради.

Текст документа на сайті ВР відсутній. Там зазначено лише, що проект "передано на розгляд керівництву".

Проте, як повідомляє сайт руху "Російськомовна Україна" (один із засновників - Колесніченко), в проекті постанови пропонується відзначити в 2013 році 70-ю річницю Сталінградської битви на державному рівні.

Колесніченко пропонує доручити Кабміну в двотижневий термін "із залученням заінтересованих ветеранських, військових та громадських організацій, народних депутатів України" розробити план святкування 70-ї річниці Сталінградської битви.

В якому передбачити, зокрема, "заходи з соціальної рекламі та популяризації безсмертного подвигу бійців Червоної Армії, вечорів зустрічей з ветеранами війни, демонстрацію сюжетів на телебаченні і радіо, відкриття виставок, пам'ятних дощок і меморіальних знаків учасникам Сталінградської битви, видання книг та інформаційних матеріалів".

Нагадаємо, кровопролитна Сталінградська битва, одна з найбільших битв Другої світової війни, відбулася з липня 1942 по лютий 1943 року. За офіційними даними, в ній загинуло близько мільйона людей.

Перемога в Сталінградській битві, поряд з битвою на Курській дузі, вважається переломним моментом у війні проти фашистської Німеччини.

У Росії 70-річчя перемоги під Сталінградом відзначають 2 лютого. На честь цієї події Волгограду вперше за півстоліття повернули - на один день - стару назву.

Читайте також:

Волгоград знову перетворився в Сталінград

Комуністи запропонували парламенту повернути смертну кару

Кожен десятий українець вважає себе громадянином СРСР

Автор закону про мови запропонував Раді заборонити висловлювання "жид", "хохол" і "москаль"

За матеріалами: DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
1 коментар
  • Заправду 2 февраля, 17:21 Правда, що як і інші більші битви Німецько-радянської війни, битва за Сталінград мала вплив на вислід Друґої світової війни і врешті на дою України․ Правда також, що в битві за Сталінград брали участь українські вояки та офіцери і багато з них там загинули․ Тому цю битву українці повинні знати і пам'ятати․ Але також треба пам'ятати, що це була битва одної імперії зла проти другої імперії зла, в якій українці були лише гвинтиками сталінської воєнної машини․Tреба також звернути увагу на відсутність чорної піхоти в боях за Сталінград․ Там не збирали молодь зі сіл, щоб кинути її без зброї та вишколу на ворога, як це робили в Україні коли того ж самого року Сталін наказав відвоювати Київ․ Раджу Колесніченку і Верховній Раді зосередити увагу на документаційному фільмі: "Битва за Київ 1943 рік Чорна піхота знищення Українців (www.youtube.com/watch?v=5r3qp6hdyT) в якому вірно передано жахливі події․ Відповісти Цитувати Поскаржитись
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...