Топ Новини

Княжицький: Повноваження влади зараз кардинально відрізняються від тих, за які голосували виборці

14 січня 2011 в 12:29
Повноваження як президента, так і народних депутатів на даний момент істотно відрізняються від тих, на яких виборці погоджувалися у момент голосування, заявив директор телеканалу ТВі Микола Княжицький у статті для «Дзеркала тижня». На його думку, більшість українських виборців зараз відчувають себе ошуканими.

Повноваження як президента, так і народних депутатів на даний момент істотно відрізняються від тих, на яких виборці погоджувалися у момент голосування, заявив директор телеканалу ТВі Микола Княжицький у статті для «Дзеркала тижня». На його думку, більшість українських виборців зараз відчувають себе ошуканими.

«Зараз ми живемо в абсолютно іншій історичній реальності, яка вже засвідчена документально у висновку Венеціанської комісії. Ця реальність полягає у сумнівній легітимності всіх інститутів української влади. Адже ті повноваження, які сьогодні мають депутати, котрі без фракції створили коаліцію, і президент, кардинально відрізняються від тих повноважень, за які голосували люди», - зазначив Микола Княжицький.

На його думку, подібні зміни повноважень, а також радикальна зміна балансу політичних сил призвели до того, що більшість українських виборців відчувають себе ошуканими.

«Багато хто голосував за Януковича лише тому, що вбачав у ньому «менше зло», ніж Тимошенко, сподіваючись, що той-таки БЮТ, як і інші фракції, спрацюють на баланс влад через свій вплив на парламент, а відповідно — й на уряд. Чимало людей, сподіваючись на такий баланс влад, голосували «проти всіх». Це їх прихильники Тимошенко сьогодні принизливо називають — «противсіхи», що не до кінця справедливо, оскільки саме політики не змогли своїми діями переконати цих людей. Отже, сьогодні обдуреними себе відчувають більшість виборців», - зазначив директор телеканалу ТВі.

На його думку, теперішня система управління в Україні загрожує самому існуванню країни.

«В суспільстві, в якому президент виконує зовсім не ті функції, які йому доручив народ, депутат не контролює бюджет, б’ється і бреше, журналіст не має змоги говорити правду, — ніщо не забороняє лікарю свідомо не надавати медичну допомогу. Це таке ж порушення професійних стандартів цивілізованого суспільства, як і всі перелічені вище.

Чи може вижити така країна і таке суспільство? Звичайно, ні, - констатував Княжицький. – Саме тому і громадянам, і владі потрібно вибрати одне: або погодитися на «білорусизацію» України, або кардинально змінити принципи суспільного життя та управління».

Детальніше читайте в статті Миколи Княжицького «Український шлях. Чи можна зберегти державу, повертаючись до феодалізму?» у свіжому номері «ДТ».

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...