Клюєв: Янукович хоче бачити РНБО головним центром підготовки рішень з нацбезпеки

23 березня 2012 в 09:26
Клюєв вважає, що в останнє десятиліття РНБО далеко не завжди використовував свій потенціал у повному обсязі. Нині ж цей орган має повернути роль головного центру підготовки та супроводу державних рішень у сфері національної безпеки.
kluev-7_web.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Президент України Віктор Янукович поставив завдання повернути Раді національної безпеки і оборони України роль головного центру підготовки та супроводу державних рішень у сфері національної безпеки.

Про це в своїй статті для «Дзеркала тижня. Україна» повідомив секретар РНБО Андрій Клюєв.

За його словами, за всю свою історію існування з 1996 року цей орган грав різну роль, але незмінно залишався головним інтелектуальним інструментом у руках глави держави. «На жаль, в останнє десятиліття РНБО далеко не завжди використовував свій потенціал повною мірою», - зазначає Клюєв.

Секретар РНБО наголошує, що за останні роки система державного управління практично втратила здатність до оцінки викликів, які можуть виникнути не лише завтра, а і через 5, 10, 20 років. «Але ми зобов'язані їх передбачати і готуватися до них», - вважає автор статті.

За його словами, світовий досвід показує, що ручне управління вкрай неефективне, а найбільших успіхів добилися країни, які впроваджували елементи державного планування, про що свідчать приклади Німеччини, Швеції, Японії, Франції або Китаю.

«Саме Рада національної безпеки і оборони має сприяти формуванню ефективних механізмів стратегічного планування і довгострокового прогнозування в нашій країні», - впевнений секретар РНБО.

Детальніше читайте в статті «Рада національної безпеки і оборони: модернізація стартувала» у свіжому номері «Дзеркала тижня. Україна».

Читайте також:

Янукович розширив повноваження Клюєва

Клюєв не виключає створення газотранспортного консорціуму з Росією на двосторонній основі

Янукович у Межигір'ї провів нараду з Клюєвим і Саламатіним

Призначення Клюєва в РНБО може означати силовий сценарій на виборах

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...