Топ Новини

Клюєв пообіцяв, що до 1 листопада Україна виконає законодавчий етап лібералізації візового режиму з ЄС

13 жовтня 2011 в 12:09
Перший віце-прем'єр-міністр України - Міністр економічного розвитку і торгівлі Андрій Клюєв доручив низці міністерств і відомств забезпечити завершення виконання завдань, поставлених планом дій щодо лібералізації з Європейським Союзом візового режиму для України до 1 листопада.
Kluev__012_zzz.JPG
Андрій Товстиженко, DT.UA

Він нагадав, що раніше Єврокомісія в цілому позитивно оцінила проміжне виконання Україною плану дій. «Для підготовки остаточного звіту нам необхідно у стислі терміни закінчити виконання решти завдань з урахуванням рекомендацій Європейської Комісії», - зазначив Андрій Клюєв.

За його словами, президент України поставив завдання в цьому році завершити перший етап і перейти до другого, «імплементаційного» етапу плану. Найбільш важливим є блок питань, пов'язаних з протидією корупції.

Він повідомив, що найближчим часом Кабмін і Адміністрація президента доопрацюють проект Національної антикорупційної стратегії на 2011-2015 роки, а також проект Концепції державної політики у сфері боротьби з організованою злочинністю. При цьому Кабмін буде просити парламент прискорити розгляд законопроектів про запобігання конфлікту інтересів в діяльності державних службовців, а також про вдосконалення процедур здійснення конфіскації.

Ще одним важливим питанням, за словами Андрія Клюєва, є вдосконалення міграційної політики. Він доручив вжити всіх заходів для прискорення зміни Закону «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні».

А.Клюєв також підкреслив, що протягом тижня необхідно прийняти решту необхідних нормативних актів для впровадження документів для виїзду за межі України з електронним носієм біометричної інформації. Він також доручив прискорити погодження та винесення на розгляд Кабінету Міністрів розпорядження «Про внесення доповнень до Концепції розвитку Державної інформаційної системи реєстраційного обліку фізичних осіб та їх документування».

 

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...