Клюєв похвалився, що у списку регіоналів «серйозно представлений бізнес»

3 серпня 2012 в 07:39
Протягом року Партія регіонів у кожній області вивчала ситуацію і думку громадян, тому у список кандидатів у мажоритарних округах запросила людей, які користуються найбільшою підтримкою в тому чи іншому регіоні. А в партійний список "відбирали людей достатньо досвідчених, які могли б реалізувати програму президента, реформи президента".
kluev-1.JPG
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Керівник виборчого штабу Партії регіонів, секретар Ради національної безпеки і оборони України Андрій Клюєв описав принципи, за якими складався список кандидатів по багатомандатному національному округу: «У списку є фахівці в області економіки, у сфері оборонно-промислового комплексу, сільського господарства, у питаннях соціального захисту. У нас досить добре представлена молодь, серйозно представлений бізнес».

За його словами, у список потрапили люди, які готові втілити програму партії і програму президента Віктора Януковича в життя.

«І ми зобов'язані будемо перемогти на цих виборах, тому що ми зобов'язані реалізувати реформи, розпочаті президентом України», - підкреслив він.

За словами Клюєва, партія дуже скрупульозно підходила до підбору кандидатів у депутати: «Ми більше року вивчали ситуацію у кожному регіоні, відбирали найавторитетніших людей на даній території, вимірювали по кожному з них рейтинги, робили все, щоб вони ще більше зміцнювали свій авторитет і піднімали свій рейтинг. І таких кандидатів ми відбирали серед наших партійців, або запросили в партію, якщо вони не були в наших лавах раніше. І з них ми склали список кандидатів-мажоритарників».

Зокрема, відповідаючи на питання про те, чому в одному з мажоритарних округів свою кандидатуру висуває син прем'єр-міністра України Миколи Азарова, Клюєв сказав: "Він користується авторитетом на цій території".

- Регіонали подали до Центрвиборчкому документи для реєстрації

Також керівник виборчого штабу Клюєв пояснив, чому у список Партії регіонів включені кандидати від Народної партії. За його словами, це пов'язано з домовленостями між Партією регіонів і Народною партією, які були досягнуті ще при створенні нинішньої коаліції в парламенті. "У нас був попередній договір про те, що ми будемо йти на вибори фактично спільно. І було запропоновано нашими колегами, нашими партнерами, щоб ми п'ять осіб від Народної партії взяли до себе в списки. Це наші коаліційні домовленості і ми свої обіцянки виконали" , - сказав секретар РНБО.

На питання, чому у виборчому списку партії відсутній глава адміністрації президента Сергій Льовочкін, Клюєв пояснив: "Він працює в адміністрації президента".

Керівник виборчого штабу заявив також про намір міністрів, включених у список кандидатів в депутати, піти у відпустку на час виборчої кампанії після реєстрації ЦВК.

"Всі міністри, і я в тому числі, після того, як нас тут зареєструють кандидатами в депутати, ми всі дружно підемо у відпустку буквально наступного дня", - сказав він.

Як повідомлялося, Партія регіонів 3 серпня подала в Центральну виборчу комісію документи для реєстрації кандидатів у народні депутати.

Читайте також:

Регіонали подали до Центрвиборчкому документи для реєстрації

Азаров переконаний, що Партії регіонів немає альтернативи

Партія регіонів обіцяє забезпечити зростання ВВП мінімум 5% на рік за рахунок податкових канікул

Повалій вірить, що регіонали врятують Україну від «багаторічного сповзання на задвірки цивілізації» (відео)

За матеріалами: Інтерфакс-Україна , Українська правда , ,
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...